21.6 C
Bratislava
streda, 24. júla 2024

TA3 prichádza s novou reláciou Stvorení pre šport

Najčítanejšie

Televízia TA3 pripravila na nedeľňajšie popoludnie novú pravidelnú reláciu zameranú na šport a zdravý životný štýl Stvorení pre šport. Víťazoslav Chrappa už v nedeľňajšej relácii prevedie divákov svetom cross fitu. Ďalšie časti relácie Stvorení pre šport budú zamerané na beh, capoeira, či free run.

Aktívne trávenie voľného času je čoraz populárnejšie aj na Slovensku. V novej relácii Stvorení pre šport budeme našim divákom prinášať trendy, novinky a zaujímavosti zo sveta športu obohatené o informácie z oblasti zdravej výživy,“ hovorí šéfredaktorka TA3 Martina Kyselová.

[youtube]http://youtu.be/pTOIaew8nNY[/youtube]

logo TA3-Stvoreni pre sportRelácia Stvorení pre šport bude na televízii TA 3 nasadzovaná každú druhú nedeľu, v dvojtýždennom formáte.

Prvá časť odštartuje už túto nedeľu o 17, 15 hodine v premiére. V reprízach si budú môcť diváci reláciu pozrieť v piatok o 17,45 a v sobotu o 10,45 hodine.

Stvorení pre šport chce priniesť nový uhol pohľadu na šport , motiváciu k aktívnemu tráveniu voľného času, základné informácie o konkrétnom športe, ale aj informácie o životospráve, pitnom režime alebo ako si vytvoriť vhodný jedálny lístok.

K novej relácii Stvorení pre šport funguje už profil na facebooku, pozrieť si ho môžete > TU.

Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

 

 Zdroj: PR Clinic, TA3

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne