32.8 C
Bratislava
pondelok, 15. júla 2024

Kňaz zaspieval na sobáši pieseň Leonarda Cohena a stal sa tak hitom na YouTube

Najčítanejšie

Dublin (TASR) – Kňaz má talent. Súťaže s takýmto názvom by sa mohol zúčastniť írsky duchovný Ray Kelly, ktorý sa stal hviezdou na sociálnych sieťach, keď prekvapil nevestu so ženíchom a na svadbe im zaspieval prispôsobenú coververziu skladby „Hallelujah“ od kanadského pesničkára Leonarda Cohena.

Video so speváckym výkonom kňaza Kellyho pred oltárom sa dostalo na prvú priečku na internetovej stránke YouTube v Írsku, pričom dosiahlo takmer 500.000 pozretí – a to od pondelka 7. apríla, keď bolo po víkendovej svadbe Chrisa a Leah O’Kaneovcov zverejnené.

[youtube]http://youtu.be/XYKwqj5QViQ[/youtube]

Kňaz, ktorého farnosťou je mesto Oldcastle severozápadne od metropoly Dublin, začal svoju verziu pesničky slovami: „Zišli sme sa tu dnes, aby sme pomohli dvom ľuďom po ceste ísť, pretože Leah a Chris začínajú spolu žiť.“

Kelly vyvolal počas spevu smiech, pretože popri výkone dokázal ohromených ľudí ešte zabaviť dvíhaním obočia alebo hravým žmurknutím.

„Na tomto príklade možno vidieť, že dnes netreba nič veľké vymyslieť a ľudia masovo, doslova stádovito konzumujú, akýkoľvek obsah, ktorí im médiá, aj stránka youtube.com predkladajú, komentoval túto „mediálnu  udalosť“,
Michael Gold z portálu masmediálne.info.

A aký máte na zverejnené video názor vy?

Zdroj: TASR, YouTube

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne