33.7 C
Bratislava
piatok, 12. júla 2024

Rádio Europa 2 bude so svojimi poslucháčmi aj počas Silvestra

Najčítanejšie

Rádio Europa 2 bude aj počas Silvestra vysielať. Silvestrovskú párty odštartuje Ivan Binďo Bindas o 18:00. Tešiť sa môžete na množstvo pozdravov a songov, ktoré v playliste Europy 2 bežne nemôžete počuť a maxximum zábavy k tomu. To všetko až do 01:00.

Europa 2 už avizovala, že toto vysielanie vzniklo ako dôsledok prehratej stávky moderátorov, ktorí na sebe testovali negatívne účinky vplyvu alkoholu priamo v éteri. Ani jeden nevydržal vysielať až do polnoci, tak sa Matúš Krnčok prihováral aj so svojimi kolegami z Rannej Show ZOO poslucháčom na Štedrý deň,  Binďovi prischol Silvester.

Rádio Europa 2 bude so svojimi poslucháčmi aj počas Silvestra - Binďo
Binďo

„Vôbec mi neprekáža, že som prehral stávku a musím vysielať. Skôr naopak, veľmi sa teším, že ukončím starý a zároveň začnem nový rok práve s poslucháčmi Europy 2“ vyjadril sa s nadšením Binďo.

Celé doobedie silvestrovského dňa bude poslucháčom spríjemňovať Marek Marco Varmus, ktorého budú môcť počuť z éteru od 6.00 do 12.00. Po ňom sa do 18:00 zhostí mikrofónu Kamil Konkoľ (na titulkovej fotografii hore). Následne už Binďo odpáli záver roka na maxximum.

Rádio Europa 2 je tradične  silné médium. Týždenne ho počúva 700 tisíc poslucháčov. Okrem silného facebooku,  má rádio veľký traffic aj na webe www.europa2.sk. Mesačne má skoro 250 tisíc unikátnych návštevníkov a skoro 1,4 miliónov videných stránok.

Rádio Europa 2 bude so svojimi poslucháčmi aj počas Silvestra - marek marco varmus
Marek Marco Varmus
MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne