12.1 C
Bratislava
piatok, 19. apríla 2024

Automobilky ukážu v Avione vyše 50 noviniek

Najčítanejšie

Najnovšie modely automobilov, simulátor bezpečnej jazdy či súťaž o auto na víkend si môžu fanúšikovia koní pod kapotou užiť na Autosalóne v bratislavskom AVIONE.

Najväčšie nákupné centrum na Slovensku totiž až do nedele 11. novembra 2018 otvára brány 15. ročníka obľúbeného podujatia pre motoristov.

Návštevníci si môžu v AVIONE prezrieť vyše 50 noviniek top automobiliek. Medzi novinkami nebudú chýbať najnovšie modely ako Opel Crossland, Peugeot 508, BMW X5 či Mercedes GLE.

„Z autosalónu v AVIONE sa stáva obľúbená jesenná akcia pre celú rodinu, nielen nadšencov automobilov. Aj preto sme tento rok zaradili do programu aj viac aktivít pre deti, ktoré si môžu užiť počas soboty a nedele,“ prezradila Katarína Michaliaková, marketingová manažérka AVIONU v Bratislave.

Zaujímavosťou je simulátor bezpečnej jazdy s reálnym volantom a obrazovkou, kde si môžu vodiči a vodičky vyskúšať, ako sa jazdí pod vplyvom alkoholu či omamných látok.

V nedeľu 11. novembra 2018 okolo 16.00 hod. program vyvrcholí vyžrebovaním výhercu o prenájom automobilu značky Opel na víkend s plnou nádržou podľa vlastného výberu.

zdroj: Avion

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne