8.6 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

Obľúbené tradičné LUNTER Tofu nátierky prichádzajú s novou kampaňou

Najčítanejšie

Najväčší slovenský výrobca 100 % rastlinných produktov z tofu aktuálne oslovuje svojich zákazníkov na sociálnych sieťach prostredníctvom „chutnej“ série videí a vizuálov.

Okrem predstavenia najobľúbenejších favoritov LUNTER prináša pestré inšpirácie, ako si tradičné Tofu nátierky najlepšie vychutnať. Práve im je venované pokračovanie tohtoročnej reklamnej kampane značky.

Obľúbili si ich milióny Slovákov. Tradičné LUNTER Tofu nátierky sú na trhu vyše 20 rokov. Na Slovensku sa ich pritom mesačne predá viac ako pol milióna kusov.

Medzi najpredávanejšie tradičné LUNTER Tofu nátierky patria Tofu Škvarková, Tofu Mexická a Tofu Francúzska. Veľkej obľube sa teší minuloročná novinka Tofu Bačovská, a tiež lahodný rastlinný Tofu Tataráčik.

Prvá LUNTER Tofu nátierka bola pripravená v roku 2001 a Slováci ju spoznali pod názvom Francúzska, ktorý nesie dodnes. Na základe jej úspechu neustále vznikajú nové príchute.

Dlhodobej obľube sa Tofu Francúzska teší aj vďaka svojej jemnej príchuti francúzskeho lahôdkového droždia a horčice. Nemenej známa je Tofu Mexická s pikantnou príchuťou chilli papričiek. Za najobľúbenejšiu LUNTER Tofu nátierku zákazníci považujú Tofu Škvarkovú s plnou chuťou cibuľových škvariek.

Tajomstvo ich úspechu sa okrem skvelej chuti ukrýva v poctivej výrobe a zdravom a kvalitnom zložení. 100 % rastlinné, vyrobené s použitím sóje z povodia Dunaja bez GMO či práškových náhrad, sú LUNTER Tofu nátierky bohaté na proteíny a obsahujú tiež pre telo dôležitú vlákninu, vitamíny a omega-3 mastné nenasýtené kyseliny.

Kampaň prebieha na sociálnych sieťach

Na Facebooku, Instagrame a Youtube v týchto dňoch prebieha kampaň, zložená z 15 a 6 sekundových videí a piatich statických formátov, ktoré zdôrazňujú rôznorodú využiteľnosť tradičných Tofu nátierok a ich lahodnú chuť.

Prostredníctvom krátkych videí a statických formátov LUNTER zároveň servíruje návod, ako si v rôznych kombináciách vychutnať jednotlivé Tofu nátierky kedykoľvek počas dňa. Stačí si vybrať tú pravú príchuť a ihneď zažijete lepší svet chutí. Videokampaň nájdete na www.youtube.com/LunterTV.

Objavte tradičné LUNTER Tofu nátierky

Momentálne je na trhu až jedenásť príchutí čerstvých LUNTER Tofu nátierok. Predstavujú tak pestrú ponuku, z ktorej si vyberie každý. Tradičné, ikonické a najpredávanejšie balenia sú jednoznačne čerstvé LUNTER Tofu nátierky v črievku. Okrem toho, že ponúkajú cenovo dostupné riešenie pre každého, prispievajú k minimalizácii odpadu z obalov, čo je v súlade s dlhodobou filozofiou značky.

Trvanlivé Tofu nátierky v hliníkovom obale môžete uchovávať pri izbovej teplote aj mimo chladničky. Nesmú preto chýbať pri cyklistike, turistike a iných outdoorových aktivitách ako zdravá, výživná a ľahko stráviteľná desiata. Medzi zákazníkmi si svoje pevné miesto našli aj čerstvé LUNTER Tofu nátierky v kelímku, ktoré si vďaka praktickému uzatvárateľnému baleniu môžu vychutnávať aj niekoľko dní.

Všetky LUNTER Tofu nátierky sú vyrábané v Banskej Bystrici z čerstvého LUNTER Tofu a šetrne spracovaných prírodných surovín. Ochutené sú soľou, čerstvými bylinkami a koreninami. Sú 100 % rastlinné, ľahko stráviteľné, bez GMO, cholesterolu alebo konzervačných látok a s vysokým obsahom bielkovín či dôležitých aminokyselín.

Využitie LUNTER Tofu nátierok je mimoriadne pestré – na chrumkavom pečive, krekroch či so zeleninou sa hodia na raňajky, desiatu i na večeru. Vyskúšať ich môžete aj na zahustenie polievok alebo ako náplň do rôznych jedál. Tradičné LUNTER Tofu nátierky sú pripravené na okamžitú konzumáciu, čo z nich robí obľúbenú pochúťku pre všetkých, nielen vegánov a vegetariánov.

(ts)

Reťazce.sk
Reťazce.sk
Reťazce.sk písali predovšetkým o maloobchode v Bratislave, sústredili sa na centrum Bratislavy a väčšinou na gastroscénu. Zaujímali sa predovšetkým o inovatívne nezávislé projekty. Projekt v rôznych podobách fungoval od roku 2009. Autorom a zodpovednou osobou za obsah bol Radoslav Augustín. V histórii na projekte spolupracovali i Lukáš Kočišek a Ivan Krasko. Redakcia Mediahub.sk od novembra 2018 na obsahu projektu pokračuje. Doménu Reťazce.sk sme získali od spoločnosti VisuArt, s.r.o. a stala sa súčasťou nášho projektu. Portál Reťazce.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne