10.3 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

Rádio Jemné sa mení na rádio Melody

Najčítanejšie

Spoločnosť Bauer Media Audio Slovakia, majiteľ rádia Jemné, od 5. apríla zmení názov na rádio Melody. Melody si zachová to najdôležitejšie, čo poslucháči oceňujú na rádiu Jemné, teda najviac hudby bez prerušovania, príjemnú atmosféru a obľúbených moderátorov. So zmenou názvu prinesie rádio pestrejšiu ponuku piesní zo 70-tych až 90-tych rokov a viac slovenskej a českej hudby.

Rádio Melody bude pokračovať v trende príjemného spoločníka doma, v práci alebo v aute. Samozrejmosťou budú zaujímavé témy vo vysielaní, aktuálne spravodajstvo a najrýchlejší dopravný servis, ktorý je v kvalite a rozsahu informácií spoločný pre všetky tri rádiá spoločnosti Bauer Media Audio Slovakia.

„Kľúčovým sloganom rádia Melody bude „hity vášho života“, a to nielen v komunikácii, ale hlavne v jeho playliste. Zmenou názvu a úpravou playlistu chceme ešte lepšie uspokojiť požiadavky súčasných poslucháčov a zároveň osloviť aj nových,“ dodáva programový riaditeľ Bauer Media Audio Slovakia Rasťo Bečaver.

Cieľom rádia Melody je ponúknuť hudobné rádio pre poslucháčov, ktorí hľadajú pohodovú a pozitívnu atmosféru s prevahou hudby nad hovoreným slovom. „Hudobný výber postavený na nostalgii pripomenie tú najlepšiu hudbu našej mladosti. České a slovenské hity naši poslucháči milujú a verím, že v kombinácii s najväčšími svetovými hitmi všetkých čias vytvoria perfektný hudobný mix,“ dopĺňa šéf hudby Bauer Media Audio Slovakia Andrej Kratochvíl.

V programovej štruktúre rádia zostávajú obľúbené relácie a známe hlasy. „Z rádia Melody sa budú aj naďalej prihovárať skúsení moderátori. Lukáš Pinček, Martina Comisso, Viktória Lancošová a Adriana Špronglová sú osvedčení profesionáli, ktorí sa rýchlo stotožnia s novou značkou a tešia sa z toho, že dostanú možnosť rozšíriť počet svojich poslucháčov,“ dodáva šéfproducentka rádia Melody Ivana Brhlovičová.

Bauer Media Audio Slovakia vlastní tri úspešné rádiá – Rádio Expres, Europa 2 a Melody. Ide o najsilnejšiu mediálnu audio skupinu na slovenskom trhu. Je súčasťou Bauer Media Group, ktorá tvorí obsah a poskytuje služby celosvetovo pre viac ako 200 miliónov čitateľov a poslucháčov. Spoločnosť Bauer, ktorá je rodinnou firmou už po 5 generácií, pôsobí v 14 krajinách a má približne 15 000 zamestnancov.

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne