2.2 C
Bratislava
sobota, 3. decembra 2022

Stredisko kultúry na Vajnorskej prichádza s novým diskusným formátom. Moderátorkou bude známa slovenská spisovateľka Ivana Havranová

Najčítanejšie

Publicistka a autorka viac než päťdesiatky kníh sa už od októbra zhostí úlohy moderátorky v novom programe s názvom Krémešovanie.

Manželstvá, partnerské vzťahy či postavenie žien v rodine a spoločnosti. Predovšetkým o týchto témach sa bude Ivana Havranová v Stredisku kultúry na Vajnorskej 21 každý mesiac rozprávať vždy s novými a zaujímavými hosťami – mediálne známymi osobnosťami, aj rešpektovanými odborníkmi. Pútavo, zábavne, avšak profesionálne a s veľkým rešpektom k téme.

Už téma prvého Krémešovania publikum určite zaujme. O tom, ako prežiť manželstvo sa bude Ivana Havranová rozprávať so sociologičkou Silviou Porubänovou, známou svojimi zaujímavými názormi na vzťahy medzi partnermi.

Začíname 13. októbra o 18:00 vo Veľkej sále Strediska kultúry Bratislava – Nové Mesto na Vajnorskej 21. Lístky sú dostupné v sieti ticketportal.sk a v pokladni SK Vajnorská.

(ts)

Redakcia
Redakcia Bratislavského večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne