0.7 C
Bratislava
streda, 29. novembra 2023

Spomienkové stretnutie pre Juraja a Matúša sa uskutoční vo štvrtok o 17h na námestí SNP

Najčítanejšie

Organizátori pozývajú na ďalšie spomienkové stretnutie pre obete zo Zámockej ulice, Juraja Vankuliča a Matúša Horvátha s ich blízkymi už dnes o 17:00 na Námestí SNP v Bratislave.

Výzvu Ide nám o život do ktorej sa zapojilo vyše 50 slovenských organizácií a občianskych združení, od pondelka podporilo svojím podpisom už 23 tisíc ľudí. Iniciatíva na zhromaždení opätovne požiada predstaviteľov politického života, aby pomohli vytvoriť bezpečný priestor pre život každého občana a občianku SR bez ohľadu na ich sexuálnu orientáciu či rodovú identitu.

Na podujatí vo štvrtok 27.10. vystúpia umelci Katarzia, Jimmy Pé, B-Complex, drag performers: Tor Ture, Cherry Tree Wood, Venice, La Cuntessa, Tonic Garbáge, Tilo, Lotta Love by Pinkbusplatform and House of Garbáge. Moderuje Kristína Tormová

Výzve Ide nám o život vyjadrili svoju podporu aj známe osobnosti ako Jana Kirschner, skupina Hex, Matej “Sajfa” Cifra a Veronika Cifrová Ostrihoňová, Adam Pavlovčin a ďalší.

Výzvu môžu podporiť jednotlivci, firmy, organizácie okrem podpisu aj finančným príspevkom či ako dobrovoľníci.

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne