13.8 C
Bratislava
pondelok, 5. júna 2023

IKEA sťahuje z predaja viacfarebnú hru na rybačku BLÅVINGAD pre možné riziko udusenia

Najčítanejšie

IKEA vyzýva všetkých zákazníkov, ktorí vlastnia viacfarebnú hru na rybačku BLÅVINGAD, aby ju prestali používať a kontaktovali IKEA so žiadosťou o vrátenie peňazí v plnej výške.

Bezpečnosť zákazníkov je pre IKEA najvyššou prioritou. Preto IKEA preventívne sťahuje z predaja viacfarebnú hru na rybačku BLÅVINGAD, ktorá môže predstavovať riziko udusenia.

IKEA využíva pri vývoji svojich výrobkov prísny program testovania a hodnotenia rizík, aby sa uistila, že výrobky spĺňajú všetky príslušné zákony a normy na trhoch, na ktorých sa predávajú.

Napriek tomu sa nám dostala do pozornosti informácia o tom, že na tejto hračke sa môžu uvoľniť drobné nity, ktoré predstavujú riziko udusenia, a to najmä pre menšie deti. Preto viacfarebnú hru na rybačku BLÅVINGAD sťahujeme z predaja.

Viacfarebnú hru na rybačku BLÅVINGAD je možné vrátiť v obchodnom dome IKEA, kde budú zákazníkom vrátené peniaze v plnej výške. Doklad o kúpe (pokladničný blok) nie je nutné predložiť.

Viac informácií nájdete na stránke www.IKEA.sk alebo kontaktujte bezplatnú linku IKEA na čísle 02/48 226 111. IKEA sa ospravedlňuje za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré môže toto stiahnutie z predaja spôsobiť.

(ts)

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne