19.7 C
Bratislava
nedeľa, 21. júla 2024

Oživte svoj letný outfit náramkovými hodinkami – horúce trendy tohto leta!

Najčítanejšie

Ste fanúšikom klasických náramkových hodiniek a hľadáte nový kúsok, ktorý pozdvihne váš letný outfit na vyšší level? Či už preferujete elegantný, športový alebo ultra moderný vzhľad, prinášame vám tipy na hodinky, s ktorými túto sezónu zažiarite a vychutnáte si letné dni naplno. Toto sú ony – horúce trendy 2023.

Hodinky v odvážnych farbách

Aj toto leto nás v uliciach ohúri záplava farieb, a to nielen na kusoch oblečenia. Vyjadrite svoj štýl pomocou hodiniek s farebnými ciferníkmi alebo odvážnymi remienkami. Smaragdová zelená, žiarivá oranžová, jemná lososová alebo elektrická modrá – to sú farby, ktoré berú módnu scénu útokom. Dôkazom sú napríklad aj moderné Vostok hodinky.

Farebný ciferník v kombinácii s koženým náramkom okrem toho z hodiniek robí model, ktorý je vhodný ako na formálne, tak i neformálne príležitosti – farebný akcent dodáva nádych ležérnosti. Nebojte sa ich nosiť k elegantnej blúzke pri pracovných stretnutiach, ani k voľným letným šatám pri prechádzkach mestom.

Retro náramkové hodinky

Vo vzduchu bude toto leto cítiť aj závan nostalgie. Medzi top trendy sa zaradia hodinky s vintage dizajnom. V kurze budú modely s minimalistickým ciferníkom a koženým remienkom (najčastejšie v hnedej alebo čiernej farbe), rovnako tak aj hranaté puzdro v kombinácii s kovovým remienkom.

Čo tak napríklad hodinky Tommy Hilfiger z kolekcie Tony s drobným hranatým ciferníkom? V jednoduchosti je krása, preto pri retro modeloch nenájdete žiadne dodatočné funkcie – ich primárnou úlohou je ukazovať čas, prípadne dátum.

Hodinky s meshovým remienkom

Ide o náramky z kovovej sieťoviny s jednotnou hustotou a veľkosťou očiek, ktoré sú skvelým kompromisom medzi koženými a kovovými náramkami hodiniek. Výborne sa prispôsobia tvaru zápästia a pokožka sa pod nimi nepotí, čo obzvlášť v lete ocení každý nositeľ. Vyznačujú sa tiež jednoduchým meshovým zapínaním – jedna časť remienka sa zachytí do druhej a zaistí sa.

Udržateľné eko hodinky

Takzvané eko modely nesmú chýbať v zbierke žiadneho uvedomelého nadšenca hodiniek. Udržateľnosť predstavuje koncept, ktorý sa čoraz viac dostáva do módneho i hodinárskeho priemyslu. Na výrobu týchto hodiniek sa využívajú rôzne recyklované materiály, vegánska koža či strojčeky na solárny pohon. Príkladom je aj technológia Eco-Drive od značky Citizen alebo Spring Drive od spoločnosti Seiko. Neexistuje lepší čas predviesť hodinky využívajúce silu svetla ako práve v lete.

Obohaťte svoj letný outfit trendy náramkovými hodinkami. Či už si zvolíte model v sviežej farbe, klasický kúsok inšpirovaný 60. a 70 rokmi, kvalitné meshové náramky alebo udržateľné hodinky s inovatívnymi high-tech technológiami, vždy budete o krok vpred.

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

Aktuálne