16.4 C
Bratislava
piatok, 12. apríla 2024

Rozlúčka s letom v zoo bude nezabudnuteľná

Najčítanejšie

Všetky deti hor sa do zoo! V sobotu 9. septembra sa v zoo koná jedinečný Festival smiechu a zábavy. Príďte sa rozlúčiť s letom tancom, spevom a skvelou náladou. Ručíme, že zabudnete na všetky povinnosti!

Festival smiechu a zábavy bude prebiehať počas celého dňa a jeho program bude naozaj pestrý.

V lesíku nad výbehom levov bude o 10.30 h a o 15.00 h predstavenie DREVENÉHO DIVADLA pána Milka. Kúpil jednoduchý voz, zhodil vlečku a postavil naň maringotku. „Pojazdné Drevené divadlo je cesta do minulosti. Bol to dobý nápad predstaviť deťom krásne predstavenia na netradičnom mieste,“ principál unikátneho Dreveného divadla, Ladislav Milko.

Ďalšie časti programu sa konajú neďaleko detského ihriska pri plameniakoch, kde vás o 11.30 h a o 16.00 h očarí koncertom víla TINTI LINTI. Tinti Linti je nový detský projekt, v ktorom skutočná víla Linti spolu s Tinti skúmajú zázračné ríše plné magických bytostí. Spolu sa snažia deti viesť k nežnému, jemnému, úprimnému a peknému správaniu k svojmu okoliu a k sebe samým.

Chcete sa stať na chvíľu cirkusantom? Navštívte interaktívny cirkusový workshop pre deti, ktorý pripraví zoskupenie CirKusKus. Bude sa konať o 13.00 h pri nosorožcoch a o 17.00 h pri detskom ihrisku pri plameniakoch. Vyskúšajte si základné cirkusové triky, naučte sa roztočiť tanierik na paličke, žonglovať, či chodiť po lane. Nie je to také ťažké, ako sa zdá…

Premeňte svoje dieťa na klauna či vílu. Maľovanie na tvár nájdete v altánku oproti medveďovi od 10.00 h do 17.00 h. Na Vzdelávacom ostrove sa deti hravou formou naučia zaujímavosti z ríše zvierat.

Nájdete ho pri detskom ihrisku pri plameniakoch v čase od 10.00 h do 15.30 h. Zoberte deti, rodičov, známych aj neznámych a zažite v zoo deň plný radosti a pohody na Festivale smiechu a zábavy. Tešíme sa!

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne