15.5 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

Štvrtá epizóda Víťaza, prvého pôvodného slovenského seriálu SkyShowtime, je už teraz k dispozícii

Najčítanejšie

Nový rodinný komediálny seriál režiséra Jana Hřebejka má hviezdne obsadenie s Adym Hajdu a Ivanou Chýlkovou, ktorých sprevádzajú Natalia Germani, Petra Dubayová a Rebecca Rigová. V ďalších úlohách sa predstavia aj Noël Czuczor a Milan Ondrík

SkyShowtime, ďalšia veľká európska streamovacia služba, exkluzívne odhaľuje štvrtú epizódu seriálu Víťaz s názvom „Bojovník”, ktorá je k dispozícii od 25. septembra. Tri epizódy Víťaza už sú dostupné na všetkých 22 trhoch, kde je služba dostupná. Seriál pozostáva zo šiestich epizód, pričom nové epizódy pribúdajú na platforme každý pondelok.

Prvé tri epizódy pútavej rodinnej komédie Víťaz predstavili život Viktora Hudáka, bývalého premiéra malej európskej krajiny, ktorý sa snaží zblížiť so svojou rodinou a čelí väčším problémom, než počas svojho pôsobenia v parlamente.

Doľahne naňho zistenie, o čo všetko vo svojom rodinnom kruhu prišiel, zatiaľ čo jeho dcéry a manželka samy čelia rôznym výzvam. Vo štvrtej epizóde Viktor rieši neformálne problémy svojej novej komunity susedov ako problémy na celoštátnej úrovni a zvoláva schôdzu ako za starých čias v parlamente. Barbora, Viktorova najstaršia dcéra, striedavo rieši politické, rodičovské a pracovné povinnosti.

Víťaza režíroval renomovaný český filmár Jan Hřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísali Zuzana Dzurindová a Peter Nagy, a hlavným kameramanom je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa po boku populárneho slovenského herca Adyho Hajdu predstavia držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, ale aj mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Ďalšie herecké obsadenie tvoria Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.

Len po časovo obmedzenú dobu si môžu noví zákazníci predplatiť SkyShowtime na jeden mesiac za 1 € alebo na tri mesiace za cenu dvoch mesiacov (11,99 €). Pravidlá a podmienky nájdete > tu.

Viac informácii o pôvodnom SkyShowtime seriáli Víťaz 

(ts)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne