15.9 C
Bratislava
pondelok, 20. mája 2024

V Račianskej vinotéke bude ďalší hudobný večer pri dobrom vínku

Najčítanejšie

Najbližšie sa môžu hostia stretnúť s hudbou pri dobrom vínku v sobotu 14. októbra o 19.00 h.

Račianska vinotéka sa nachádza v úplnom historickom centre Rače na najstaršej – Astrovej ulici, na „Kruháči v Rači“, ako súčasť námestia A. Hlinku.

„Väčšina z hudobníkov sú moji priatelia ešte z mladosti kedy aj hrávali v rôznych kapelách a ich priatelia. Teraz sa už len občas, tak raz mesačne stretávajú a spoločne si zahrajú a zaspievajú aby nevyšli z cviku a samozrejme pre radosť, nielen sebe, ale aj návštevníkom vinotéky, ktorí si tieto hudobné večery obľúbili a radi si prídu vypočuť ich hudbu a aj si s nimi zaspievať, nakoľko hrajú rôzne žánre a radi tiež zahrajú návštevníkom na želanie,“ uviedol pre Račiansky večerník vinár Rastislav Kollár z Račianskej vinotéky.

Ukážka z posledného hudobného stretnutia v Račianskej vinotéke:

Spomienka na Račianske vinobranie na „Kruháči v Rači“:

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne