1.7 C
Bratislava
pondelok, 11. decembra 2023

ŠK Slovan opäť vyčlenil pre deti samostatný sektor a bezplatné vstupenky

Najčítanejšie

Futbalistom Belasých budú opäť fandiť aj deti. Jesenné prázdniny pred Dušičkami a Sviatkom všetkých svätých sú veľmi krátke, ale tento rok ich niektorým deťom spríjemní futbaloví zápas medzi bratislavským klubom Slovan a klubom Zemplín Michalovce, ktorý sa uskutoční v stredu 1. novembra o 15h na Tehelnom poli.

Športový klub Slovan Bratislava ponúka deťom základných škôl naprieč Bratislavským samosprávnym krajom opäť 1000 vstupeniek grátis.

Školy a kluby si vstupenky už môžu zarezervovať prostredníctvom webu Belasého srdca -> www.belasesrdce.com/vstupenky. Vstupenky je možné zarezervovať si najneskôr do utorka 31. októbra do 14:00.

Zámerom klubového programu Belasé srdce „je podporiť subjekty v rôznych oblastiach spoločenského života. Nastavením financovania a alokovaním zdrojov do daných oblastí programu chcú poskytovať nielen finančnú pomoc, ale takisto pomáhať aj nefinančne. Uvedomujú si silu ich značky a vedia, že dokážu pomáhať tam, kde to najviac potrebujú…“.

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne