6.9 C
Bratislava
piatok, 19. apríla 2024

Mária Podhradská odohrá v Rači predvianočný koncert

Najčítanejšie

Speváčka, mnohým známa z najúspešnejšieho detského projektu Spievankovo, v bratislavskej mestskej časti Rača predstaví svoje piesne pre dospelého diváka.

Mária Podhradská s kapelou vyráža v decembri na vianočné turné, v rámci ktorého odohrá 9. decembra 2023 o 18:00 koncert v Nemeckom kultúrnom dome v Bratislave-Rači.

Speváčka, mnohým známa z detského projektu Spievankovo, vydala vlani svoj v poradí tretí sólový album Muzika. Piesne (nielen) z neho zaznejú aj na jej bratislavskom koncerte.

„Vianoce sú sviatky pokoja, nie zhonu. Iba keď sme v pokoji sa čas zastaví a my vnímame svoj dych a tlkot svojho srdca. Dotýkame sa samých seba, svojich radostí, aj smútkov, svojich túžob, snov aj bolesti. To všetko patrí do života, to všetko patrí k Vianociam, ktoré sú práve o stretávaní sa a spoločnom prežívaní. Príďte s nami spočinúť v tónoch hudby a nechajte sa uniesť na jej krídlach do sveta pokoja, nádeje a radosti, ktorý je prítomný v našich srdciach,“ uviedla speváčka Mária Podhradská k svojmu decembrovému turné.

Lístky na jej jediné bratislavské vystúpenie je možné zakúpiť v predpredaji na portáli Maxiticket.sk. Organizátorom podujatia je Mestská časť Bratislava-Rača.

(ts, red)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne