16.4 C
Bratislava
piatok, 12. apríla 2024

Žiadosti o dotácie môžu podnikatelia podať v mestskej časti Rača do konca februára. Vzťahujú sa i na oblasť vinohradníctva

Najčítanejšie

Mestská časť Bratislava-Rača zverejnila na svojej webovej stránke informáciu, že žiadosti o dotácie môžu podnikatelia podať do 29. februára.

Miestne zastupiteľstvo mestskej časti Bratislava schválilo na svojom zasadnutí dňa 12. decembra 2023 uznesením č. UZN 186/12/12/23/P nové Všeobecne záväzné nariadenie č. 11/2023 o podmienkach poskytovania dotácií právnickým osobám a fyzickým osobám – podnikateľom, ktoré je účinné od 1. januára 2024. Žiadosť sa podáva elektronicky prostredníctvom portálu raca.egrant.sk.

Okrem podpory a rozvíjania vinohradníctva a vinárskych tradícií mestská časť podporí projekty zamerané na životné prostredie a adaptáciu na zmenu klímy, ale aj projekty zamerané na sociálne, humanitárne, charitatívne oblasti ale i oblasť zdravotníctva, školstva, vzdelávania, či kultúry.

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne