10.2 C
Bratislava
utorok, 23. apríla 2024

Film „Mission: Impossible – Odplata“ je k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 9. februára

Najčítanejšie

V Mission: Impossible – Odplata sa Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tím IMF vydávajú na svoju doposiaľ najnebezpečnejšiu misiu: vypátrať desivú novú zbraň, ktorá ohrozuje celé ľudstvo, skôr než sa dostane do nesprávnych rúk.

Zatiaľ čo je v stávke budúcnosť a osud sveta a temné sily z Ethanovej minulosti sa blížia, začínajú sa smrtiace preteky po celom svete. Tvárou v tvár tajomnému, všemocnému nepriateľovi je Ethan nútený uvedomiť si, že na ničom nemôže záležať viac ako na jeho misii – dokonca ani na životoch tých, na ktorých mu najviac záleží.

 

V najnovšej časti kritikmi oceňovanej franšízy sa predstavia Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Mariela Garriga, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell, Frederick Schmidt, Cary Elwes a Rob Delaney. Film distribuuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

Mission: Impossible – Odplata je ďalším titulom z výnimočného výberu nových filmových trhákov, ktoré služba SkyShowtime ponúka ihneď po ich uvedení v kinách a službách domácej zábavy, vrátane filmov Babylon, Rýchlo a zbesilo 10 (Fast X), Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, Super Mario Bros. vo filme a Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (Transformers: Rise of the Beasts).

Medzi dalšie tituly z tejto franšízy, ktoré sú teraz k dispozícii na SkyShowtime, patria: Mission: Impossible, Mission: Impossible II, Mission: Impossible III, Mission: Impossible – Ghost Protocol, Mission: Impossible – Národ grázlov (Mission: Impossible – Rogue Nation) a Mission: Impossible – Fallout.

Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com.

Vizitka filmu:
Režisér/producent: Christopher McQuarrie
Scenáristi: Christopher McQuarrie a Erik Jendresen
Producenti: Tom Cruise, Christopher McQuarrie
Výkonní producenti: David Ellison, Dana Goldberg, Don Granger, Tommy Gormley, Chris Brock, Susan E. Novick

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne