7 C
Bratislava
sobota, 20. apríla 2024

Kuchynský a záhradný bioodpad bude OLO odvážať častejšie. Sezónne sa mení interval odvozu

Najčítanejšie

Spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a.s. (OLO) informovala, že  „mení interval odvozu kuchynského a záhradného bioodpadu.

Odvoz kuchynského a už aj záhradného bioodpadu prebieha celoročne so sezónnou zmenou intervalu v zmysle Všeobecne záväzného (VZN č.18/2023) hlavného mesta SR Bratislavy o nakladaní s komunálnymi odpadmi a drobnými stavebnými odpadmi.

V týždni od pondelka 4. marca 2024 sa interval odvozu kuchynského bioodpadu (KBRO) zmení na 2x za 7 dní a v takomto intervale bude kuchynský bioodpad odvážaný do 30.11.2024. Zistiť si svoj odvozový deň môžete na stránke olo.sk. Databázu bude spoločnosť v priebehu týždňa aktualizovať.

Koncom februára a začiatkom marca bude záhradný bioodpad (BRO) odvážaný opäť v intervale 1x za 14 dní a to do konca novembra. Informáciu o svojom odvoznom dni po zadaní konkrétnej adresy nájdu obyvatelia na stránke OLO. Databázu budeme v priebehu týždňa aktualizovať.

Domácnostiam zapojeným do zberu biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad (BRO), ktoré majú odvoz v nepárny týždeň vykoná OLO prvý odvoz BRO v intervale 1x za 14 dní v období od 29. februára do 12. marca 2024.

Domácnostiam zapojeným do zberu biologicky rozložiteľného odpadu zo záhrad (BRO), ktoré majú odvoz v párny týždeň vykoná OLO prvý odvoz BRO v intervale 1x za 14 dní v období od 4. marca do 8. marca 2024,“ uviedlo OLO.

(w)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne