8.2 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

V Novom Meste sa starajú o detské ihriská a verejné priestranstvá

Najčítanejšie

Starosta mestskej časti Nové Mesto Matúš Čupka informuje: „Kolegyne a kolegovia z EKO podnik VPS – Bratislava – Nové Mesto sú každý deň v teréne a venujú sa údržbe, čisteniu verejných priestranstiev a detských ihrísk (máme ich až 38). Zameriavajú sa aj na opravu zastaraných herných prvkov s cieľom, aby boli pre deti bezpečné.

Za uplynulý deň sú tak aj detské ihriská na ulici Uhrovej, Ladzianskeho, Osadnej aj Tegelhoffa zbavené nečistôt a plne prístupné deťom. Okrem toho sa tiež venujú odburiňovaniu chodníkov, výmene piesku a vyprázdňovaniu odpadkových košov.

V predchádzajúcom týždni pracovníci odstránili aj zábradlie pred ZŠ Sibírska, ktoré predstavovalo prekážku, ktorú museli rodičia a deti cestou od auta do školy prekonať.

Ďakujem za spoluprácu všetkým Novomešťankám a Novomešťanom i za konštruktívne podnety, ktoré nám posielate. Aj vďaka vám robíme našu mestskú časť krajšou,“ uviedol starosta Matúš Čupka.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne