20.1 C
Bratislava
štvrtok, 13. júna 2024

Detský deň zeme v Petržalke bude plný zábavy i vedomostí, už 20. apríla

Najčítanejšie

Mestská časť Petržalka uviedla: „Užite si rodinnú sobotu plnú hudby a farieb a spojte príjemné s užitočným pri príležitosti Dňa Zeme, ktorý si každoročne pripomíname 22. apríla. Keďže oficiálny dátum tento rok pripadá na pracovný deň, kolegovia z Kultúra v Petržalke si pre vás program pripravili už o dva dni skôr.

V sobotu 20. apríla vás, no hlavne vaše ratolesti čaká v DK Lúky celodenný zábavný program a chýbať nebudú ani aktivity s náučným charakterom, ktoré vám ukážu, že vzdelávanie a zábava sa určite nevylučujú.

Tešiť sa môžete na prehliadku psíkov, tvorivé dielne i jarmok rastlín v komunitnej záhrade. Poriadne roztočiť to s malkáčmi príde i obľúbený Hugo sníček. A aby sme sa od toľkej zábavy nenudili, od 10:00 – 12:00 si spolu s petržalskými dobrovoľníkmi a občianskymi združeniami vyčistíme okolie DK Lúky. Pre predstavu i lepšiu organizáciu vás však aj v mene kolegov, prosíme o registráciu mailom na dkl@kzp.sk.

Na záver sa deti, ktorým po celom dni ostane energia, môžu vyšantiť na diskotéke či detskej zumbe. VIAC INFO vrátane harmonogramu nájdete > TU  Naši kamoši z kultúrnych zariadení sa na vás už teraz tešia a my s nimi tiež,“ uviedla mestská časť.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

Aktuálne