21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Petržalka hľadá nové riaditeľky do materských škôl 

Najčítanejšie

Mestská časť Petržalka uviedla: „Hľadáme posily. Pomôžte nám vychovávať mladú generáciu a robiť tak z Petržalky lepšie miesto pre život nás všetkých. Hľadáme riaditeľa/ku materských škôl Lachova 31, Nobelovo námestie 6, Holíčska 30, Pifflova 10.

Pracovať budete zväčša priamo v priestoroch jednej z našich materských škôl. Zodpovedať budete predovšetkým za jej pedagogickú i odbornú úroveň. Súčasťou vašej každodennej náplne práce bude najmä riadenie chodu inštitúcie, kontrolovanie práce všetkých kolegov a ich hodnotenie.

Čaká vás tiež zostavovanie pracovných plánov a súhrnných štatistík, pričom budete dbať na účelné a efektívne využívanie finančných prostriedkov vašej materskej školy.

Svoje životopisy môžete posielať alebo osobne doručiť v zalepenej obálke do podateľne Miestneho úradu Petržalka najneskôr do 6. mája do 12:00 h.

Ak vás táto pracovná ponuka zaujala, ale vašu kariéru plánujete alebo budujete v inom odbore, pozrite si aj ďalšie voľné pozície u nás v Petržalke,“ uviedla mestská časť.

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne