21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Slovenská pošta rozšírila sieť PoštaPOINTov na viac ako sto

Najčítanejšie

Slovenská pošta (SP) výrazne rozšírila sieť PoštaPOINTov, aktuálne ich má viac ako sto. Navýšením siete PoštaPOINTov Slovenská pošta ako líder a najväčší poskytovateľ poštových služieb na Slovensku ponúka nové spôsoby, ako zvýšiť kvalitu poskytovaných služieb a ich miestnu a časovú dostupnosť a to bez ohľadu na počet tzv. kamenných pôšt.

Cieľom PoštaPOINTov je priniesť zákazníkom väčší komfort v podobe časovej úspory a pohodlnejšej dostupnosti. Pre poštu zároveň predstavujú hospodársky efektívne riešenie. PoštaPOINTy aktuálne poskytujú služby výdaja balíkových zásielok, tzv. balíkov „na poštu“, ktoré si zväčša objednávajú adresáti v e-shopoch.

Zásielku na PoštaPOINT je možné poslať komukoľvek aj cez Mobilnú aplikáciu Slovenskej pošty alebo jej webovú stránku. Zásielky na PoštaPOINToch sa dajú uhrádzať v hotovosti aj bezhotovostnými platbami.

Slovenská pošta prevádzkuje PoštaPOINTy v mestách aj na vidieku a to približne v polovičnom pomere. Mnohé sú otvorené aj cez víkendy a do neskorých poobedných hodín. Ide o spoľahlivých partnerov, ktorí sa vynikajúco osvedčili. Počet zásielok a spokojných zákazníkov medzimesačne rastie.

Slovenská pošta ďalej pokračuje v rozširovaní siete PoštaPOINTov, partnerov hľadá vo vyše sto lokalitách, zverejnené sú na webe SP a na stránke posta.eranet.sk, kde si môže záujemca nájsť lokalitu. Benefitom pre partnerské prevádzky, ktoré poskytujú služby PoštaPOINtov, sú noví prichádzajúci zákazníci, s ktorými prichádza vyšší obrat.

Prihlásiť sa môže akákoľvek prevádzka, ktoré spĺňa definované podmienky ako sú otváracie hodiny, minimálna vzdialenosť od najbližšieho poštového bodu, blízkosť parkovania, či priestor pre skladovanie zásielok. Slovenská pošta zároveň bezplatne poskytuje multifunkčné zariadenie na výdaj/snímanie zásielok a platbu kartou.

Zariadenie poskytnuté Slovenskou poštou môže partner využiť aj pre seba a svoj tovar a využiť ho pre platbu kartou. Partner potrebuje len wifi alebo SIM kartu a nejaké „záložné“ riešenie – mobil/PC/tablet, aby si vedel Aplikáciu spustiť, ak by sa mu poštou poskytnuté zariadenie náhodou poškodilo.

(ts)

 

 

Reťazce.sk
Reťazce.sk
Reťazce.sk písali predovšetkým o maloobchode v Bratislave, sústredili sa na centrum Bratislavy a väčšinou na gastroscénu. Zaujímali sa predovšetkým o inovatívne nezávislé projekty. Projekt v rôznych podobách fungoval od roku 2009. Autorom a zodpovednou osobou za obsah bol Radoslav Augustín. V histórii na projekte spolupracovali i Lukáš Kočišek a Ivan Krasko. Redakcia Mediahub.sk od novembra 2018 na obsahu projektu pokračuje. Doménu Reťazce.sk sme získali od spoločnosti VisuArt, s.r.o. a stala sa súčasťou nášho projektu. Portál Reťazce.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne