21.8 C
Bratislava
piatok, 24. mája 2024

Svetielko nádeje a KOMUNIKA spojili sily

Najčítanejšie

Občianske združenie Svetielko nádeje, ktoré pomáha zlepšovať a skvalitňovať život deťom a mladistvým s onkologickým ochorením, deťom v hospicovej starostlivosti a ich rodinám, spojilo svoje sily s PR agentúrou KOMUNIKA. Cez PR komunikáciu posilňuje pozitívnu reputáciu združenia.

Agentúra KOMUNIKA sa v rámci pro bono spolupráce venuje komunikácii s médiami. Cieľom je posilniť povedomie o združení Svetielko nádeje a upriamiť pozornosť verejnosti na záslužnú činnosť, ktorú Svetielko nádeje vykonáva už 21 rokov.

„Spolupráca s PR agentúrou KOMUNIKA má pre nás veľký význam. Uvedomujeme si, že pre verejnosť môže byť téma detskej rakoviny náročná, napriek tomu však považujeme za dôležité o nej hovoriť. Okrem šírenia osvety tak deťom s onkologickým ochorením vysielame signál, že na nich stále myslíme a že nám na nich záleží,“ uviedol Igor Obšajsník, riaditeľ občianskeho združenia Svetielko nádeje.

Jedinečnosť združenia spočíva nielen v komplexnosti bezplatných služieb, ale aj v širokom podpornom tíme špecialistov. Na náročnej ceste, ktorou kráčajú deti s rakovinou, podávajú pomocnú ruku celej rodine a stoja pri nej aj v najťažších chvíľach.

„Svetielko nádeje robí úžasnú prácu, ktorú úprimne obdivujem. Od prepracovaného systému služieb až po ľudskú a citlivú podporu chorých detí a ich rodín. Verím, že naša spolupráca prispeje k zvýšeniu povedomia o združení, šíreniu jeho dobrého mena a aj touto cestou podporíme jeho činnosť,“ uviedla Lucia Pekaríková, CEO agentúry KOMUNIKA.

Agentúra už v minulosti podporila pro bono napríklad Nadáciu Integra, s ktorou sa im podarilo sprístupniť vzdelanie viac ako 125 deťom vyrastajúcim v chudobných podmienkach v Keni a Etiópii.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne