12.5 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

RTVS: Legendárne duetá v piatok večer na Jednotke

Najčítanejšie

Piatkové Legendy popu na Jednotke budú tentoraz venované legendárnym duetám.
V piatok 15. februára o 20.10 zaznejú na obrazovkách verejnoprávnej televízie nezabudnuteľné duetá o láske ako napríklad Tri slová z filmu Neberte nám princeznú, skladba Čau lásko pôvodne v podaní Karla Gotta a Marcely Holanovej či veľký hit osemdesiatych rokov súrodencov Hečkovcov Taliansky muzikál. Legendárne duetá zaspievajú Kuly, Markéta Poulíčková, Juraj Zaujec, Mária Čírová, Peter Cmorík, Mirka Partlová a ďalší. Glosovať budú v piatok večer na Jednotke textár a spisovateľ Ján Štrasser, spevák Kuly a známa psychiatrička a sexuologička Danica Caisová. Legendy popu – to sú hviezdy, ktorým čas neubral na lesku a sláve a piesne, ktoré si spieva niekoľko generácií.

legendy popu

Zoznam interpretov a skladieb – Legendárne duetá:

Kuly – Lucia Nováková Song nám hrál ten ďábel saxofón
Kuly – Barbora Švidraňová Kamenný kvietok 
Lukáš Adamec – Alžbeta.Bartošová Neznámy pár
Lukáš Adamec – Markéta Pouličková Duhová víla 
Juraj Zaujec – Barbora Švidraňová Taliansky muzikál 
Juraj Zaujec – Mária Čírová Keď sa raz oči dohodnú 
Peter Cmorík – Mirka Partlová Tri slová 
Peter Cmorík – Markéta Poulíčková Co bolí to přebolí 
David Deyl – Nikoleta Spalasová To se nikdo nedoví 
David Deyl – Nikoleta Spalasová Čau lásko

Pre fanúšikov hudobno-zábavnej šou Legendy popu sme pripravili aj špeciálnu podstránku na webe legendypopu.stv.sk, na ktorej nájdu profily legiend, archív, fotogalériu či súťaže o voľné vstupenky na priamy prenos. Viac informácií o programe Legendy popu nájdete aj na Facebooku http://www.facebook.com/LegendyPopu.

Legendy popu, šou plnú emócií a spomienok na najväčšie hudobné osobnosti vysielame na Jednotke každý piatok od 20.10 a v repríze v sobotu predpoludním. Tento program vám ukáže hviezdy tak, ako ste ich doteraz ešte nevideli a hlavne nepočuli!

Informácie pre portál masmediálne.info poskytol hovorca RTVS Richard Šümeghy, www.rtvs.sk

karel gott-legendy popu

 

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne