5.9 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

RTVS: Jednotka predbehla v utorkovom prime time súkromnú televíziu

Najčítanejšie

Verejnoprávna Jednotka bola v utorok 5. marca v hlavnom vysielacom čase dvojkou na trhu a predbehla v univerzálnej cieľovej skupine divákov starších ako 12 rokov program súkromnej televízie. Talk show Olivera Andrásyho a Eleny Vacvalovej Nikto nie je dokonalý, ktorú vysiela RTVS na Jednotke každý utorok o 20.10, dosiahla podiel na trhu 16,2% a sledovalo ju 363 tisíc divákov.

Výrazne nad aktuálnym celodenným trhovým podielom Jednotky skončili v utorok aj vedomostno-zábavné formáty Duel (trhový podiel 16%) a 5 proti 5 (trhový podiel 12,1%) a spravodajská relácia Góly – body – sekundy (trhový podiel 9,9%).

Verejnoprávna Jednotka bola v sobotu 2. marca v hlavnom vysielacom čase s reláciou Pošta pre teba lídrom na trhu a predbehla v univerzálnej cieľovej skupine divákov starších ako 12 rokov programy súkromných televízií. Pošta pre teba dosiahla v sobotu najvyšší podiel sledovanosti za posledných 12 mesiacov (482 tisíc divákov) a trhový podiel 22,2%. Lídrom na trhu v 12+ cez víkend v čase vysielania boli aj tieto relácie Jednotky: Postav dom, zasaď strom, Taxík, Svet v obrazoch a O 5 minút 12.

Medzi najsledovanejšie programy Jednotky v predchádzajúcom 9. týždni 2013 (25.2. – 3.3.2013) patrili relácie Pošta pre teba, Nikto nie je dokonalý, Tajomstvo mojej kuchyne, Taxík, O 5 minút 12, Duel, 5 proti 5 a Postav dom, zasaď strom.

Všetky dáta uvádzame v cieľovej skupine 12+

Zdroj: PMT/TNS SK
 

Informácie pre portál masmediálne.info poskytol hovorca RTVS Richard Šümeghy, www.rtvs.sk

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne