7.7 C
Bratislava
sobota, 20. apríla 2024

RTVS: Zápas Rusko – USA najsledovanejší z doterajších prenosov MS v hokeji na Dvojke

Najčítanejšie

RTVS prináša ďalší prehľad sledovanosti zápasov MS v hokeji 2013, tentoraz z utorka a stredy 7. a 8. mája. Doteraz najvyššiu priemernú sledovanosť zo zápasov vysielaných na Dvojke dosiahlo stretnutie mužstiev Ruska a USA. Zápas sledovalo 259 tisíc divákov starších ako 12 rokov. Zároveň tretia tretina tohto zápasu, s počtom divákov 324 tisíc, bola doteraz najsledovanejšou tretinou zo zápasov vysielaných na Dvojke.

Druhú najvyššiu priemernú sledovanosť zo všetkých doterajších zápasov na Dvojke mal priamy prenos USA – Fínsko v stredu 8. mája (232 tisíc divákov).

Doterajší rekord dosiahnutého trhového podielu zo všetkých doterajších zápasov vysielaných na Jednotke a Dvojke drží tretia tretina priameho prenosu hokejového stretnutia Slovensko – Nemecko (trhový podiel 64,4%). Zatiaľ najsledovanejšou tretinou tohtoročných hokejových majstrovstiev sveta je druhá tretina Fínsko – Slovensko, ktorú sledovalo viac ako jeden milión divákov.

Dáta sledovanosti doterajších zápasov v rámci MS v hokeji 2013 nájdete v priloženej tabuľke.

Všetky dáta uvádzame v cieľovej skupine 12+

Zdroj: PMT/TNS SK, RTVS

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.
Predchádzajúci článok
Ďalší článok

Ďalšie články

Aktuálne