12.5 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

TA3: Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najčítanejšie

logo TA3
Pozrite si výber televízie TA3 –
„Najzaujímavejšie agentúrne fotografie týždňa“:

photo

1. Rajiv Chatterjee, trpaslík a klaun, sa umýva pred vystúpením v Cirkuse Rambo na okraji Mumbaia. (AP Photo/Rafiq Maqbool)

photo

2. Albánski hudobníci Adrian Lugjuraj a Bledar Sejko behom ich vystúpenia v druhom semifinálovom bojiEurovision Song Contest 2013s piesňou Identitet. (AP Photo/Alastair Grant)

photo

3. Deti sa hrajú v zmenšenom modeli Veľkej synagógy vo Varšave. Pôvodnú budovu vyhodila do vzduchu pred 70 rokmi nemecká armáda. (AP Photo/Alik Keplicz)

photo

4. V indickej dedine vzdialenej asi 40 kilometrov od mesta Ahmadábád musia ľudia cestovať pre pitnú vodu nemalé vzdialenosti. Na fotografií môžeme vidieť muža, ktorý si ju vezie na bicykli, zatiaľ čo ženy nosia džbány priamo na hlavách. (AP Photo/Ajit Solanki)

photo

5. Tradičnú stredajšiu audienciu na Svätopeterskom námestí okorenil pápež František ďalším milým gestom. Priamo na námestí vypustil z klietky dve holubice. (AP Photo/L’Osservatore Romano, ho)

photo

6. Nato, že nám občas pred autom prebehne srnka alebo zajac sme si už zvykli. V takej Indii vás zase môžu na cestách prekvapiť divoké opice. (AP Photo/Kevin Frayer)

photo

7. Peter Sagan sa pripravuje na štart prvej etapy Okolo Kalifornie, zatiaľ čo ho pozorujú jeho usmievajúce sa podobizne. (AP Photo/Gregory Bull)

photo

8. Policajné manévre spôsobené oslavami fanúšikov futbalového klubu Paríž Sain-Germain. Tím porážkou Olympique Lyon 1:0 získal francúzsky majstrovský titul po dlhých devätnástich rokoch.(AP Photo/Thibault Camus)

photo

9. Bok po boku. Tak sa tešili fanúšikovia Slovenska a Fínska na vzájomný zápas vo štvrťfinále majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2013. (SITA/Jozef Jakubčo)

photo

10. Bangladéšky vojaci sa modlia potom, čo ukončili takmer trojtýždennú záchrannú akciu v ruinách zrútenej textilky, v ktorej vyhaslo vyše 1100 životov.(AP Photo/A.M. Ahad)

www.ta3.com

Zdroj: SITA | Foto: SITA, 19.5.2013

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.
Predchádzajúci článok
Ďalší článok

Ďalšie články

Aktuálne