15.7 C
Bratislava
pondelok, 20. mája 2024

RTVS spustila novú kampaň „Bez reklamy“

Najčítanejšie

BRATISLAVA 8. augusta 2013 – RTVS v uplynulých dňoch predstavila novú komunikačnú kampaň Bez reklamy. Podstatou a zároveň hlavným komunikačným posolstvom je, prezentácia programových typov, ktoré nie sú prerušované reklamou.

Hľadali sme posolstvo, ktoré by splnilo jeden z našich hlavných cieľov, a to zmenu vnímania inštitúcie RTVS smerom k pozitívnej a progresívnej alternatíve vo vzťahu ku komercii na mediálnom trhu. Aj vďaka prieskumom sme zistili, že diváci a poslucháči vnímajú reklamu negatívne a sami ju v súvislosti s médiami verejnej služby označujú za podstatný atribút odlíšiteľnosti. Z môjho pohľadu je posolstvo Bez reklamy unikátne, nenapodobiteľné a má pozitívny náboj pre našich recipientov,“ povedala Daša Matušíková, riaditeľka Sekcie marketingu a komunikácie RTVS.

Divák a poslucháč RTVS tak nestráca kontakt z obsahom programu a má šancu vychutnať si pridanú hodnotu kvalitných formátov bez zásahu reklamy.

V linku http://bit.ly/194PVpo nájdete celú kreatívnu kampaň Bez reklamy.

Juraj Kadáš

Zdroj: RTVS

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne