8.8 C
Bratislava
sobota, 2. marca 2024

Ivan Gašparovič bol exkluzívne v televízii TA3 – v relácii V politike

Najčítanejšie

Funkčné obdobie súčasného prezidenta SR sa pomaly chýli ku koncu. Do relácie V politike prijal pozvanie Ivan Gašparovič, ktorý zastával tento post dve funkčné obdobia. V druhej časti relácie predstavili ďalších dvoch kandidátov, ktorí sa v marcových voľbách budú o tento post uchádzať.

Prezident Ivan Gašparovič v exkluzívnom rozhovore s Petrom Bielikom (na fotografii) zhodnotil najdôležitejšie udalosti, ktoré sa spájajú s jeho pôsobením na poste hlavy štátu, súčasnú politickú situáciu na Slovensku a na záver sa vyjadril aj k prezidentským kandidátom.

Na rozhovor Petra Bielika nadviazal René Medzihradský, ktorý v druhej časti relácie predstavil  ďalších dvoch kandidátov, ktorí sa budú uchádzať o post prezidenta – Stanislava Martinčka za Koalíciu občanov Slovenska (KOS) a Jozefa Šimka za Stranu moderného Slovenska (SMS).

Reláciu V politike cez víkend v premiére a prvej repríze sledovalo na TA3 viac ako 500 000 divákov. V premiére relácia dosiahla podiel na trhu 4 %, pričom najviac ju sledovali manažéri s vysokoškolským vzdelaním s podielom 9,3 %.

Celkovo si vysielanie v nedeľu pozrelo viac ako 1 300 000 divákov. 

Vysoká sledovanosť relácií V politike, v ktorej od novembra predstavujujú prezidentských kandidátov, už teraz predznamenáva vysoký záujem divákov TA3 o prezidentské voľby a predznamenáva tak aj dôveryhodnosť a objektívnosť vysielania televízie TA3.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

O televízii TA3

Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Zdroj: PR Clinic

Ďalšie články

Aktuálne