14.5 C
Bratislava
streda, 22. mája 2024

Ochrancovia – nový hraný denný seriál TV JOJ z prostredia mediátorov

Najčítanejšie

Motto relácie:“Každý problém má riešenie“ – od 3.marca 2014 podvečer na JOJke. OCHRANCOVIA sú nový hraný projekt TV JOJ, voľne nadväzujúci na jedinečný a úspešný program z právnického prostredia Súdna sieň.

V OCHRANCOCH prichádza televízia s celkom novým a netradičným spracovaním medziľudských sporov, ktoré sa týkajú výlučne civilného práva.

Čo prípad, to jeden skutočný príbeh, v ktorom tvorcovia paralelne  rozohrajú riešenie problému v prostredí mediačnej kancelárie. Diváci sa stanú svedkami „dramatického“ príbehu jednotlivých aktérov televíznym spracovaním.

Uvidia fantastickú hru mediátorov cez psychológiu človeka, kedy na princípe dobrovoľnosti a dôvernosti využijú filmári aj detektívne postupy. Nebude chýbať ani situačná komika a humor.

Seriál spracováva reálne životné príbehy. Namiesto vynesenia rozsudku však OCHRANCOVIA problém nielen posudzujú, ale riešia, hľadajú kompromis medzi oboma stranami a snažia sa o efektívne vyriešenie.

OCHRANCOVIA žijú medzi nami, sú jedni z nás a riešia VECI, s ktorými sa denno-denne stretávame všetci. Niekto sa s rozvodom popasuje rýchlo a relatívne bezbolestne, ale sú aj takí, ktorí si s dedičstvom a s rodinou nevedia poradiť, a preto potrebujú radu a služby OCHRANCOV.TV JOJ-OchrancoviaHlavné postavy a ich seriálové mená:

Renáta Názlerová – Renáta  Rumanová
Bibiana Ondrejková – Alexandra (Saša) Alexiová
Juraj Štubniak – Juraj Hromada
Milan Malinovsky – Milan Peterka
Renáta Ryníková – Ria Vencelová
Petra Palevičová – Petra Bendová

 

Zdroj: JOJ Group

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne