Letné výpredaje v nákupnom centre Avion budú dlhšie

Klasické letné výpredaje mimo online sveta sú v plnom prúde aj v nákupnom centre Avion v Bratislave. Počas júla aj augusta si môžu návštevníci najväčšieho centra na Slovensku dopriať výhodnejšie nákupy až so zľavami od 20 % do 70 %.

Do výpredajov sa tento rok zapájajú netradične aj prevádzky, ktoré nepatria ku klasickým hráčom letných výpredajov ako napríklad kníhkupectvá či predajcovia kancelárskych potrieb.

Po pandemickom období potrvajú tento rok obľúbené letné výpredaje dlhšie. Výpredajom pomáha nielen chuť ľudí nakupovať osobne v kamenných predajniach po pandemickej prestávke či výhodné zľavy, ale aj horúčavy.

„V uplynulých rokoch trvali letné výpredaje do predstavenia nových jesenných kolekcií – teda do konca júla. Predpokladáme, že tohtoročný scenár bude podobný, no je možné, že niektorí predajcovia predĺžia svoje výpredaje až do augusta. Potvrdzujem, že záujem návštevníkov o letné nákupy je vysoký, návštevnosť dokonca prevyšuje záujem v období pred pandémiou. Novinkou je, že zapojiť sa do výpredajov chcú aj prevádzky, ktoré sa v minulosti nezapájali, ako sú napríklad kníhkupectvá,“ prezrádza Katarína Michaliaková, marketingová manažérka Avionu v Bratislave.

Podľa nej za vysokou návštevnosťou Avionu stoja aj ďalšie faktory – ľudia najmä počas tropických dní spoja príjemné s užitočným. Ochladia sa v klimatizovaných priestoroch Avionu pri výhodných nákupoch a doprajú si príjemné posedenie pri obede či káve v gastro pasáži alebo na terase.

Letné výpredaje v Avione sa začali v polovici júna zľavami aj od 50 % a pokračujú ďalšími vlnami zliav do 70 %. Najsilnejšími hráčmi počas výpredajov sú štandardne módne značky. Samozrejme, že zákazníci nájdu zvýhodnené ponuky aj v sortimente bytových doplnkov, kozmetiky či elektroniky.

(ts)

REKLAMAadv.: