12.8 C
Bratislava
sobota, 25. marca 2023

Skupina JOJ bola minulý týždeň päť dní zo siedmych trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase

Najčítanejšie

Počas uplynulého týždňa si viaceré programy televízie JOJ vyslúžili rekordné výsledky sledovanosti. TOP výkony jesene si pripísali spravodajské relácie Noviny TV JOJ a Šport, spravodajsko-publicistické Ranné noviny, seriál Nemocnica, diskusná relácia Na hrane a tiež nedeľný magazín Nová záhrada. JOJ Group je jednoznačným lídrom slovenského trhu v prime time.

JOJ Group bola minulý týždeň päť dní zo siedmych trhovou jednotkou v hlavnom vysielacom čase, najvyššiu sledovanosť, až 13,9 %, dosiahla vo štvrtok 18. novembra, s podielom 30,8 %. Televízia JOJ v ten deň zaznamenala 10,3 % sledovanosť a 22,9 % podiel.

Diváci televízie JOJ sa ráno zobúdzajú s Rannými novinami, ktoré v novembri dosahujú svoje najlepšie výsledky sledovanosti od tohtoročnej jari. V pondelok 15. novembra si vyslúžili TOP sledovanosť jesene v rámci univerzálneho publika (1,34 % Rtg a 16,4 % Shr) a v komerčnej cieľovke ich v pondelok sledovalo najviac divákov od mája 2021 (1,0% Rtg a 17,6 % Shr).

Vo štvrtok 18. novembra si najsledovanejší slovenský seriál pozrelo dosiaľ najviac divákov starších ako 12 rokov, konkrétne až 595-tisíc, Nemocnica tak dosiahla rekordnú sledovanosť 12,9 % a skvelý podiel na trhu 27,8 %. Seriál mal vo štvrtok večer dosah až na 733-tisíc divákov univerzálneho publika. Ženská časť publika dosiahla až 15,6 % sledovanosť a diváčky vo veku 45 až 54 rokov zaznamenali až 16,2 % sledovanosť.

Po Nemocnici si vo štvrtok večer diváci na JOJke nenechali ujsť ani diskusnú reláciu Na hrane, ktorá si tentokrát pripísala TOP výkony u mladšieho publika – dosiaľ najvyššiu sledovanosť aj podiel v jesennej sezóne v CS 12-54 (4,0 % Rtg a 14,4 % Shr). V CS 12+ zaznamenala relácia s moderátorkou Janou Krescanko Dibákovou svoj zatiaľ druhý najlepší rating aj share v tejto sezóne (6,2 % Rtg a 17,1 % Shr).

Mimoriadne vydarený 46. týždeň tohto roka uzavrela televízia JOJ v nedeľu 21. novembra so svojimi divácky obľúbenými nedeľnými magazínmi (napríklad Nová záhrada dosiahla včera rekordnú sledovanosť v CS 12-54 aj 12+) a najsledovanejším spravodajstvom.

Noviny TV JOJ boli v nedeľu TOP programom celého týždňa na slovenskom trhu, keď si hlavnú spravodajskú reláciu nenechalo ujsť takmer 600-tisíc divákov, pričom dosah mala až na 812-tisíc divákov (AvRch v CS 12+). S vynikajúcou sledovanosťou až 12,9 % a nadpriemerným podielom 25,9 % prekonali včera Noviny TV JOJ svoj doterajší jesenný rekord v CS 12+.

Šport na JOJke zasa v nedeľu dosiahol svoj TOP výsledok sezóny v obchodne relevantnej cieľovej skupine – konkrétne najvyššiu sledovanosť (7,1 %) aj trhový podiel (19,0 %) v CS 12-54. V rámci univerzálneho publika si vyslúžil dosiaľ druhý najlepší rating aj share jesene (9,3 % Rtg a 19,0 % Shr) s celkovo 430-tisíc divákmi, ktorí si športové správy na JOJke včera nenechali ujsť a uprednostnili ich pred konkurenciou.

Pokiaľ správa neoznačí inak, dáta sú uvedené v cieľovej skupine 12+. Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie. Dáta sú od 1. 1. 2017 analyzované s pridaním HOSTÍ.

© 2004 – 2021 PMT, s.r.o. , Všetky práva vyhradené. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA; JOJ Group 

(ts)

Avatar photo
Redakcia
Redakcia Bratislavského večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne