15.5 C
Bratislava
sobota, 1. októbra 2022

Ani počas pandémie sa neprestali diať dobré veci. Dobré rádio začalo vysielať prehľad dobrých správ

Najčítanejšie

Nová rozhlasová stanica chce poslucháčom pripomenúť, že svet je aj naďalej plný dobrých správ, iba sme si ich nakrátko prestali všímať.

Aj keď je svet už dlhé mesiace sužovaný globálnou pandémiou, život neprestal prinášať aj dobré udalosti. Na tento fakt chce svojím spravodajstvom poukázať Dobré rádio, ktoré dnes spustilo dlho očakávané spravodajské bloky zamerané len na dobré správy.

„Každý pracovný deň vám vo vysielaní Dobrého rádia ponúkneme prehľad tých najdôležitejších udalostí, no inak než je tomu na frekvenciách ostatných staníc. Sumár udalostí dňa obohatíme o správy, ktoré dnes všetci tak potrebujeme,“ oznámil poslucháčom krátko po siedmej ráno moderátor Juraj Gejdoš.

„Našim cieľom nie je vyhýbať sa témam, ktoré dominujú v spoločnosti. Práve naopak, chceme o nich informovať, no so zreteľom na skutočnosť, že i v dobe pandémie medzi nami existuje ľudskosť a dobré veci sa neprestali diať,“ doplnil ho šéfdramaturg Dobrého rádia Adam Bačkor.

Veľké správy bude Dobré rádio prinášať v premiére každý pracovný deň vždy o 7:00, 12:00 a 18:00. Spravodajské formáty bude Dobré rádio so svojím profesionálnym tímom naďalej rozširovať.

Dobré rádio získalo licenciu na terestriálne rozhlasové vysielanie na jar tohto roka. 17. novembra spustilo s polročným predstihom vysielanie na prvej frekvencii v Nitre a postupne chce spustiť vysielače aj v ďalších slovenských mestách.

Rovnako chce postupne predstavovať aj ďalšie programové prvky. Po spravodajstve, ktoré rádio predstavilo dnes, sa v januári poslucháči potešia novej rannej šou.

Dobré rádio chce sa bude uchádzať i o bratislavské frekvencie, zatiaľ ho možno počúvať aj na internete na jeho oficiálnom webe www.dobreradio.sk.

Frekvencie, ktoré Dobré rádio získalo: 95,0 MHz Trenčín | 98,0 MHz Ružomberok | 104,1 MHz Nitra | 106,3 MHz Martin | 106,4 MHz Čadca | 106,4 MHz Nové Mesto nad Váhom | 106,4 MHz Prievidza | 106,5 MHz Žilina | 107,7 MHz Dolný Kubín

(ts)

Redakcia
Redakcia Bratislavského večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne