23.5 C
Bratislava
nedeľa, 28. mája 2023

Automatická novinka „Tchibo Espreso PRO“ umožňuje meniť intenzitu kávy aj hustotu mliečnej peny jediným dotykom

Najčítanejšie

Spoločnosť Tchibo uvádza na trh plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto PRO s možnosťou voľby intenzity kávy a nadýchanosti mliečnej peny.

Jednoduchým stlačením tlačidla dokáže plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto PRO pripraviť caffè crema, espresso alebo cappuccino či samotnú mliečnu penu s čerstvo napeneným mliekom.

Naozajstný pôžitok z takmer profesionálne pripravenej kávy s maximálnym komfortom si tak možno užiť aj v pohodlí domova.

„Našim novým plnoautomatickým kávovarom reagujeme na požiadavky našich zákazníkov. Štýlová novinka Tchibo Esperto PRO jediným dotykom pripraví nápoj pod optimálne vyladeným tlakom, či už ide o klasické espresso, caffè crema, doppio alebo mliečne špeciality ako cappuccino, caffè latte, ale tiež mliečnu penu, obľúbenú najmä u detí. Kávovar súčasne akceptuje individuálne požiadavky na intenzitu kávy či hustotu mliečnej peny,“ približuje novinku Eva Kotýnková, Corporate Communications Manager spoločnosti Tchibo.

Voliteľná intenzita kávy aj hustota mliečnej peny

Kompaktný, iba 18 cm široký, automatický kávovar s tichým chodom a tlakom až 19 barov spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších kávičkárov. Jeho elegantný vzhľad podčiarkuje maximálnu praktickosť intuitívnou obsluhou počnúc a nenáročnou údržbou končiac. Kávovar poskytuje veľkorysý priestor na šálky až do výšky 15,5 cm, do ktorých si pripravíte kávu a mliečnu peny podľa svojich preferencií.

„Milovníci silnejšej kávy ocenia funkciu Intense+, pri ktorej kávovar pomelie určité množstvo kávových zŕn navyše, čím sa docieli výraznejšia chuť. Mliečnu penu jemnej, krémovej alebo pevnej konzistencie aj z rastlinného mlieka zas jediným stlačením tlačidla pripraví ‚One Touch Milk System‘,“ vysvetľuje Eva Kotýnková.

Praktická je aj samočistiaca funkcia kávovaru, automatická signalizácia potreby odvápnenia a načasovanie vypnutia po 10, 20, 30 alebo 120 minútach. Kávovar Tchibo Esperto PRO je možné zakúpiť v e-shope www.tchibo.sk, ako aj v obchodoch Tchibo už od 299 eur s Tchibo Card a okrem toho dostanete 1 kg kávy Tchibo Barista zadarmo.

(ts)

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne