21 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

Robo Polievka tím Slovana v aktuálnej sezóne neposilní. Dohodol sa na predĺžení zmluvy s MFK DUKLA Banská Bystrica

Najčítanejšie

Vedenie MFK Dukla Banská Bystrica informovalo v sobotu 12. augusta, že sa oficiálne dohodlo na predĺžení zmluvy s kapitánom Dukly, Robom Polievkom do 30. júna 2025.

Slovenský reprezentant a najlepší strelec Dukly sa teší zo vzájomnej dohody na predĺžení zmluvy. „Po tomto náročnom období, kedy sa o mne v médiách veľa rozprávalo a písalo som veľmi rád, že sa situácia okolo mňa ukľudnila. Veľmi ma teší postoj vedenia klubu, že mi dokázalo vytvoriť také podmienky, vďaka ktorým tu viem zostať aj ďalší rok. Som rád a veľmi si vážim túto možnosť, pretože Dukla je môj futbalový domov. Chcem pokračovať vo svojich dobrých výkonoch a uvidíme, čo prinesú ďalšie mesiace. Aktuálne som maximálne koncentrovaný na Duklu a chcem jej pomôcť minimálne do zimy. Ak bude zaujímavá ponuka na stole, vedenie Dukly je ochotné rokovať,“ uviedol strelec tretieho gólu včerajšieho zápasu s MFK Zemplín Michalovce, kde Duklisti zvíťazili 3:0.

Len pred pár dňami posilnil Belasých nový útočník

Nový 22 ročný hráč s číslom 13 na drese prichádza z klubu Reggina 1914, kde strávil na hosťovaní uplynulú jar, je hráčom talianskeho klubu Spezia Calcio, ktorý ho uvoľnil na ročné hosťovanie s opciou na trvalý prestup. David „Strelo“ Strelec je odchovancom Belasých a vracia sa tak domov. „Strelo dostal včera od tribún mega impulz v podobe privítania, ľudia sú pripravení ho milovať, je to len na ňom,“ uviedol fanúšik na sociálnej sieti.

„Som nesmierne rád, že David sa vracia späť do klubu, v ktorom vyrastal a kde vstúpil do veľkého futbalu. Verím, že jeho návrat bude prospešný ako pre nás, tak aj preňho. Na realizácii jeho príchodu sme dlhodobo pracovali, s Davidovými zástupcami sme boli v nepretržitom kontakte, pričom veci sa počas posledných desiatich dní dali do pohybu. Veľmi sa teším, že David bude opäť nosiť belasý dres. So Speziou sme sa dohodli na ročnom hosťovaní s opciou na trvalý prestup za fixných podmienok, ktoré sme si dohodli s klubom i hráčom. Ak všetko pôjde dobre, David sa po tejto sezóne stane na minimálne ďalšie tri roky hráčom Slovana. Je to náš odchovanec, stále je vo veľmi dobrom veku a som presvedčený, že bude prínosom pre mužstvo i klub,“ uviedol pre klubový web generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

zdroj: FB/ŠK Slovan Bratislava
Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne