20.7 C
Bratislava
streda, 22. mája 2024

Na račianskom Rendezi bolo počas víkendu rušno. Železnice si pripomenuli 175. výročie železníc na Slovensku

Najčítanejšie

Železnice SR si 20. augusta 2023 pripomenuli 175. výročie železníc na Slovensku a preto 23. ročník počas víkendu 9 a 10. septembra celoslovenského zrazu historických železničných vozidiel Rendez 2023 sa niesol v starom rušňovom depe Bratislava východ na Rendezi v slávnostnom duchu.

Do tanca návštevníkom hrali komorný dychový orchester, legendárna skupina LOJZO a swingová kapela Funny Fellows. Redakcia Račianskeho Večerníka navštívila podujatie v nedeľu, pozrite si videá a vychutnajte si atmosféru:

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne