7.6 C
Bratislava
štvrtok, 18. apríla 2024

Druhá séria seriálu HALO sa objaví na SkyShowtime v roku 2024

Najčítanejšie

SkyShowtime dnes oznámila, že očakávaná druhá séria populárneho seriálu HALO sa objaví na platforme vo februári 2024. Prvé dve epizódy budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 9. februára, zvyšné epizódy budú následne uvádzané každý týždeň.

V druhej sérii vedie Master Chief John-117 svoj tím elitných Sparťanov proti mimozemskej hrozbe známej ako Covenant. Po šokujúcej udalosti na opustenej planéte sa John nemôže zbaviť pocitu, že sa jeho vojna čoskoro zmení, a riskuje všetko, aby dokázal to, čomu nechce veriť nikto iný – že Covenant sa chystá zaútočiť na najväčšiu pevnosť ľudstva. Keď je galaxia na pokraji svojich síl, John sa vydáva na cestu za kľúčom k záchrane ľudstva alebo jeho zániku – Halo.

Seriál pod vedením showrunnera a výkonného producenta Davida Wienera (Brave New World) sa odohráva vo svete, ktorý sa prvýkrát objavil v roku 2001 pri uvedení prvej hry HALO pre Xbox®.

V seriáli HALO, ktorý dramatizuje epický konflikt medzi ľudstvom a mimozemskou hrozbou známou ako Covenant v 26. storočí, sa prelínajú hlboko vykreslené osobné príbehy s akciou, dobrodružstvom a bohato spracovanou víziou budúcnosti.

V hlavných úlohách seriálu HALO sa predstavia Pablo Schreiber (American Gods) ako Master Chief, Spartan-117 a Natascha McElhone (Californication) ako doktorka Halsey, ktorí sú zároveň producentmi tejto série. Medzi ďalších vracajúcich sa hercov patria Jen Taylor (herná seria HALO, RWBY) ako Cortana, Bokeem Woodbine (Fargo), Shabana Azmi (Fire), Natasha Culzac (The Witcher), Olive Gray (Half Moon Investigations), Yerin Ha (Reef Break), Bentley Kalu (Avengers: Age of Ultron), Kate Kennedy (Catastrophe), Charlie Murphy (Peaky Blinders) a Danny Sapani (Penny Dreadful).

Medzi nových hercov v tejto sérii patria Joseph Morgan (Vampire Diaries, The Originals) a Cristina Rodlo (No One Gets Out of Here Alive, The Homeless World Cup). Morgan sa k seriálu pripojí ako James Ackerson, hrozivý agent tajnej služby, ktorý celú svoju kariéru stúpal v radoch tajného úradu námornej rozviedky BR OSN.

Rodlo hrá Taliu Perez, desiatničku špecializujúcu sa na lingvistiku v komunikačnej jednotke námornej pechoty BR OSN a novú rekrutku, ktorá ešte nezažila žiadny skutočný boj. Laera (Fiona O’Shaughnessy), ktorá sa vracia z prvej série, je Sorenovou dôverníčkou, manželkou a partnerkou v zločine. Sorenov a Laerin syn Kessler (Tylan Bailey) má za sebou relatívne pokojné, aj keď nezvyčajné detstvo, keď vyrastal na planéte Rubble.

Seriál HALO je z produkcie spoločnosti SHOWTIME® v spolupráci s 343 Industries a Amblin Television. Výkonným producentom druhej série HALO je David Wiener spolu so Stevenom Spielbergom, Darrylom Frankom a Justinom Falveym pre Amblin Television. Kiki Wolfkill pôsobí ako výkonná producentka pre Xbox/343 Industries spolu s Ottom Bathurstom a Tobym Lesliem pre One Big Picture a Gianom Paolom Varanim. Seriál medzinárodne distribuuje spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

Služba SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne