8.8 C
Bratislava
sobota, 2. marca 2024

V AB Campe sa v stredu uskutoční Pokémon burza. Prídu aj Račianski dobrovoľní hasiči

Najčítanejšie

Neďaleko stanice Bratislava-Vinohrady na Račianskej ulici 155 v Krasňanoch v kompletne zrekonštruovanej budove otvorili začiatkom decembra nové coworkingové centrum AB Camp.

V stredu 31. januára začína burza od 11 h., ale od 14:30h. sa začne aj moderovaný program, vrátane vystúpenia Račianskych dobrovoľných hasičov pod vedením Daniely Olenočinovej.

Okrem výmenných stretnutí fanúšikov hry Pokémon uvidíte aj ukážky Speed Cubingu, rubikovej kocky, šachové stretnutia, informáciu o teórii hier, a dozviete sa ako neprehrať piškvorky, ale i live predvedenie dronu, vystúpenie hasičov, ale i BikeUP, predstavenie bikerov.

Za projektom je podnikateľ, startupista Roman Minárik. Priestory v novovytvorenom Cowork Campe majú všetky atribúty tvorivého prostredia a technologického zázemia. Dávajú priestor pre každého, kto potrebuje v kľude pracovať mimo domova a mať základňu na sebarealizáciu.

Aktuálne pripravil Roman Minárik aj záujmové krúžky určené pre chlapcov i dievčatá vo veku 1. až 3. ročníka základnej školy. Jeden krúžok poodhalí a naučí deti úplne inak vnímať hranie spoločenských hier. > Viac informácii nájdete v tomto článku na Bratislavskom Večerníku 

Spoločnosť The Pokémon Company International aktuálne uviedla na trh najnovšie rozšírenie najpredávanejšej kartovej hry Pokémon Trading Card Game, Scarlet & Violet—Paldean Fates. Hra bude odo dneška k dispozícii u všetkých partnerských predajcov.

Inšpiráciou nového rozšírenia sa stali populárne rozšírenia Hidden Fates a Shining Fates a rozšírenie Scarlet & Violet—Paldean Fates zároveň znamená návrat pokémonov Shiny Pokémon do hry Pokémon TCG, tentokrát v podobe pokémonov z regiónu Paldea. Tréneri získajú možnosť zbierať a bojovať s viac než 130 žiariacimi pokémonmi Shiny, vrátane Shiny Pikachu, Shiny Ceruledge, Shiny Tinkaton, Shiny Dondozo, Shiny Tatsugiri a mnohými ďalšími. Okrem toho v rozšírení nájdeme aj set Shiny Tera Pokémon ex — Charizard ex, Forretress ex a Espathra ex — a tiež viacero pokémonov Ancient a Future Pokémon ex.

(ts, red)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne