11.3 C
Bratislava
piatok, 19. apríla 2024

Hasiči boli privolaní k požiaru balkóna bytového domu na Turnianskej ulici v Petržalke

Najčítanejšie

Hasičský a záchranný zbor v Bratislavskom kraji uviedol: „Bratislavskí hasiči boli v sobotu 24. februára 2024 krátko po 11.30 hod. privolaní k požiaru balkóna na 1. poschodí osemposchodového bytového domu na Turnianskej ulici v mestskej časti Petržalka.

V čase príjazdu hasičov na miesto udalosti sa v byte nikto nenachádzal. Hasiči požiar balkóna v krátkom čase zlikvidovali prostredníctvom dvoch prúdov vody, zadymený byt prirodzene odvetrali a požiarovisko následne skontrolovali termokamerou. V dôsledku silného zadymenia zasahovali hasiči v autonómnych dýchacích prístrojoch.

Následkom požiaru vznikla majiteľovi bytu a majiteľom bytov nad miestom požiaru priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 7 000 EUR. Pri požiari sa nikto nezranil. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania.

Pri udalosti zasahovalo 22 príslušníkov Hasičského a záchranného útvaru hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy z hasičských staníc na Ulici O. Štefanka a Radlinského ulici s 5 kusmi hasičskej techniky“.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne