12.1 C
Bratislava
piatok, 19. apríla 2024

Matúš Čupka: Úprimne ma prekvapila pozitívna zmena atmosféry na našich vrcholových športoviskách

Najčítanejšie

Starosta bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Matúš Čupka informuje: „Úprimne ma prekvapila pozitívna zmena atmosféry na našich vrcholových športoviskách. Priateľská atmosféra, maskoti a množstvo detí v hľadiskách nahradili organizované nadávanie na rozhodcov, urážanie súpera, konflikty pred štadiónom či na štadióne, ktoré sme si mnohí pamätali aj z nedávnej minulosti.

V poslednej dobe sme s deťmi navštívili zápasy vo vynovenej hale na Pasienkoch a niekoľko zápasov na našom hokejovom štadióne. Deťom sa veľmi páčilo, potešili sa dobrej ponuke v bufetoch a zatočili si šálom pri každom góle Slovana.

Chcel by som vyjadriť obrovské uznanie našim miestnym športovým klubom, tvrdým jadrám fanúšikov a veľkému množstvu ľudí, ktorí pomáhajú s organizáciou športových zápasov.

Vďaka patrí aj príslušníkom policajného zboru, záchranárom či dobrovoľným, alebo profesionálnym hasičom.

Vy všetci nám umožňujete zobrať naše deti na šport, tráviť zmysluplne voľný čas a to v bezpečnom, dobre zorganizovanom a čistom prostredí. Ďakujem,“ uviedol Matúš Čupka.

(fb)

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne