9.5 C
Bratislava
piatok, 12. apríla 2024

Reťazec Kraj otvoril svoju 33. predajňu v ružinovskom obchodnom centre Retro

Najčítanejšie

Spoločnosť TERNO real estate otvára už 33. predajňu KRAJ. Zákazníci ju nájdu v OC Retro na Nevädzovej ulici v bratislavskom Ružinove od 29. februára 2024. Nová predajňa s rozlohou 736 m2 ponúka široký sortiment slovenských výrobkov i plnohodnotné potraviny pre ľudí s potravinovými intoleranciami a alergiami.

Potravinový reťazec KRAJ sa primárne zameriava na vysokú kvalitu potravín, výber akostných výrobkov od lokálnych dodávateľov, ako aj bohatšiu ponuku pre ľudí s potravinovými alergiami a intoleranciami.

V novej veľkometrážnej predajni KRAJ zákazníci nájdu tento druh sortimentu na dobre označených miestach s väčšou vizibilitou, čo prispeje k ich lepšej orientácii a ušetrí im čas. Nákupy budú môcť absolvovať ešte efektívnejšie, keďže v predajni je k dispozícii šesť samoobslužných pokladní.

KRAJ neustále rozširuje spoluprácu s lokálnymi dodávateľmi s cieľom priniesť svojim zákazníkom hodnotné produkty od slovenských dodávateľov a zároveň podporiť potravinárske remeslo v krajine. V novootvorenej predajni nie je preto núdza o poctivé džemy, medy zo slovenských včelníc, mliečne, pekárenské i mäsové výrobky z domácej produkcie. Na svoje si prídu aj vyznávači bezlepkovej, bezlaktózovej či vegánskej stravy, ale aj fair-trade kávy.

„Veríme, že rozmanitá ponuka špecializovaných produktov na veľkej ploche uspokojí potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí majú vysoké kritériá na potraviny. V portfóliu máme aj vlastnú značku Terka, ktorá sa teší stále väčšej obľube, keďže kombinuje vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť,“ uvádza Peter Vanek, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate, s. r. o.

V novej predajni KRAJ môžu zákazníci využívať moderné samoobslužné pokladne, pričom na záver nákupu môžu aktívne prispieť aj k ochrane životného prostredia. V rámci snahy o ekologickejšie predajne ponúka spoločnosť TERNO real estate možnosť zasielania pokladničných blokov priamo na email zákazníka, čím sa eliminuje potreba tlače papierových dokladov. S týmto konceptom prišla ako prvá sieť potravín na Slovensku. „Ide o službu, ktorú využíva stále viac našich zákazníkov zapojených do vernostného programu, ktorý cielene rozvíjame a kultivujeme,“ zdôrazňuje Peter Vanek.

Všetci držitelia vernostných kariet majú nárok na čerpanie viacerých benefitov. Okrem aktuálnych týždňových zliav sú to pravidelné utorkové a stredajšie zľavy na vybranú kategóriu sortimentu, okamžité meninové či narodeninové zľavy, ale tiež dodatočné zľavy na nákup za nazbierané body.

(ts)

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne