31.7 C
Bratislava
streda, 19. júna 2024

S jetpatcherom nemajú výtlky v Novom Meste šancu

Najčítanejšie

Starosta mestskej časti Nové Mesto Matúš Čupka uviedol: „Dnes sme úspešne zrealizovali ďalšie opravy výtlkov na miestnych komunikáciách, ktoré sú v správe našej mestskej časti.

Našim cieľom je eliminovať všetky väčšie výtlky, ktoré predstavujú nebezpečenstvo pre účastníkov cestnej premávky. Dnešné opravy prebiehali v lokalite Kramáre, kde naši kolegovia z EKO podnik VPS – Bratislava – Nové Mesto pracovali na asfaltovaní výtlkov.

Pri oprave používame prístroj Jetpatcher, ktorý predstavuje najrýchlejší spôsob riešenia akútnych výtlkov. Proces opravy zahŕňa nasledovné kroky:

– vyčistenie výtlku od nečistôt
– nastriekanie penetračnej vrstvy
– aplikácia obaľovaného kameniva pod tlakom
– finálna úprava zasypaním suchým kamenivom

Zaznamenali ste na ceste do práce alebo do školy výtlk na ceste? Hlásenia môžete podať prostredníctvom formulára, ktorý nájdete na linku, alebo cez platformu Odkaz pre starostu.

Vaša zhovievavosť a ohľaduplnosť počas realizácie opráv je pre nás nesmierne dôležitá, vopred Vám ďakujem,“ uviedol Matúš Čupka.

(fb)

Prečítajte si tiež:

Eko podnik v Novom Meste bude mať novú riaditeľku, vo výberovom konaní zvíťazila Ivana Chrenková

Redakcia
Redakcia
Redakcia Bratislavského Večerníka predstavuje starosti a radosti v bratislavských mestských častiach. www.bratislavskyvecernik.sk

Ďalšie články

Aktuálne