Starosta mestskej časti Nové Mesto Matúš Čupka uviedol: „Naše mesto – tak znie názov najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku, ktoré tento rok slávi už 18. ročník. Naše novomestské školy, škôlky, voľnočasové zariadenia, neziskové organizácie, firmy a samozrejme aj náš miestny úrad, boli súčasťou tejto iniciatívy.
Dnešný deň priniesol množstvo aktivít, ktoré našu mestskú časť skrášlili a zveľadili. Dobrovoľníci pracovali na renovácii oplotenia na Trnavskom mýte smer Trnavská cesta, aj na ulici Vajnorská/V. Tegelhoffa a odstránili nelegálne skládky odpadov na Krahulčej ulici. Okrem toho revitalizovali zábradlia na Račianskej ulici v rámci našej Zelenej hliadky.
Odhodlanie a nasadenie dobrovoľníkov sú pre nás nesmierne cenné. Dnešný deň opäť ukázal, že ľudí, ktorí sú ochotní priložiť ruku k dielu a nezištne pomôcť, je stále dostatok. Ich práca má veľký význam pre našu komunitu a prispieva k tomu, aby Nové Mesto bolo krajšie a príjemnejšie pre všetkých.
Chcel by som sa poďakovať všetkým dobrovoľníčkam a dobrovoľníkom za ich nezištnú prácu a nasadenie, ste skvelí!,“ uviedol Matúš Čupka.
(fb)
Prečítajte si tiež ako v rámci iniciatívy Naše Mesto skrášľovali okolie u susedov v Rači:
Raču prídu v piatok skrášliť dobrovoľníci v rámci iniciatívy Naše Mesto (aktualizované)




