5.9 C
Bratislava
streda, 17. apríla 2024

SND: Adela Banášová v marcovom Trochu inak privíta aj svetovú hviezdu

Najčítanejšie

trochu_inak-banner na titulku

Obľúbená moderátorka Adela Banášová sa už po tretíkrát postará o skvelú náladu divákov Slovenského národného divadla so svojím programom Trochu inak. Štúdio novej budovy SND v pondelok 11. marca 2013 o 19.00 h ovládne kultivovaná zábava s vynikajúcimi hosťami. Pozvanie prijali svetoznámy taliansky choreograf i režisér Massimo Moricone, ktorý v SND pripravuje balet Romeo a Júlia, speváčka Katarína Koščová a detská psychologička Jiřina Prekopová.

Zažite aj vy inšpiratívny večer s Adelou Banášovou a jej hosťami, ktorý už tradične umocnia vystúpenia hudobného hosťa. Rezervujte si svoje miesto v hľadisku už dnes. Vstupenky na marcové Trochu inak sú už v predaji on-line na portáli navstevnik.sk a v pokladniciach SND, kde vám ochotne poskytneme bližšie informácie.
Na vaše otázky radi odpovieme tiež na infolinke Slovenského národného divadla: +421 2 204 72 297.

Všetky dôležité informácie a zaujímavosti o našej prvej scéne nájdete na portáli snd.sk a na fanúšikovskej fan page facebook.com/mojesnd.

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne