15.7 C
Bratislava
pondelok, 20. mája 2024

WESTEND SQUARE privíta SIEMENS

Najčítanejšie

Bratislava, 15.4.2013 – Budova WESTEND SQUARE má nového nájomcu.  Pred letom sa do jej priestorov postupne nasťahuje spoločnosť SIEMENS s.r.o. V 17-násť poschodovej budove WESTEND SQUARE bude SIEMENS užívať viac ako 7500 m2 čo je takmer 7 poschodí.

„Výber lokality pre nové sídlo spoločnosti SIEMENS s.r.o. bol podmienený možnosťou koncentrácie všetkých bratislavských zamestnancov. Keďže viaceré naše oddelenia už dlhodobo pôsobia v budove WESTEND COURT, rozhodnutie pre vedľa stojaci WESTEND SQUARE bolo vyhodnotené ako najlepšia voľba. Od nového sídla spoločnosť v porovnaní so súčasnosťou očakáva kvalitnejšie pracovné podmienky, širší výber stravovacích zariadení, lepšie parkovacie možnosti ako aj dobrú dostupnosť pre voľno časové aktivity zamestnancov,“ informuje Tomáš Kráľ, vedúci Corporate Communications SIEMENS s.r.o.

Budova WESTEND SQUARE je tak obsadená na 95%. Voľných plôch na prenájom ostalo cca 1.300 m2.

„Sme radi, že aj tak významné spoločnosti ako je SIEMENS s.r.o. môžeme privítať v biznis zóne WESTEND. Veríme, že sme pre našich klientov pripravili komfortné pracovné prostredie s výborným dopravným napojením, v blízkosti oddychovej zóny Železná studnička, ktorá prináša príležitosti na relax i športové vyžitie,“ hovorí PR manažérka spoločnosti J&T REAL ESTATE Katarína Krajňáková.

WESTEND je biznis zóna na bratislavskej Patrónke, ktorá ponúka moderné kancelárie s dostatkom parkovacích miest. Prirodzenou dominantou sa stal 17-poschodový WESTEND SQUARE. Vo februári sa začala výstavba novej administratívnej budovy WESTEND GATE, ktorá prinesie na Patrónku ďalších takmer 35.000 m2 kancelárskych plôch na prenájom, viac ako 620 parkovacích miest, kantínu, kaviareň, fitnescentrum,  pekáreň i požičovňu bicyklov. Stavba bude dokončená na jeseň 2014. Súčasťou developmentu WESTEND GATE bude kompletná rekonštrukcia križovatky v tesnej blízkosti v hodnote cca 700 000 eur.

Katarína Krajňáková

J&T REAL ESTATE
www.jtre.sk

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne