9 C
Bratislava
piatok, 23. februára 2024

Trnava: Predajná výstava Vedecká kniha – 16. a 17.10.

Najčítanejšie

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave – Univerzitná knižnica UCM v Trnave v spolupráci s akademickým kníhkupectvom Malé Centrum, s.r.o. usporiadajú predajnú výstavu zahraničných odborných kníh z filozofie, masmediálnej komunikácie, prírodných, sociálnych vied a fyzioterapie z renomovaných svetových vydavateľstiev.

Na výstave môžete vidieť najväčšie novinky z celého sveta od vynikajúcich autorov akademických vydavateľstiev, aké sa nachádzajú na knižnom veľtrhu vo Frankfurte alebo v Londýne. Určite poznáte také mená ako sú Springer, Elsevier, Wiley, Taylor & Francis, Palgrave Macmillan, Cambridge alebo Oxford University Press,… a pokiaľ vás zaujímajú nové informácie v knižnej forme z profilových vedných oblastí Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, neváhajte a príďte sa pozrieť.

Privítame všetkých študentov, učiteľov, vedcov a výskumníkov, ale aj ľudí z praxe, ktorí na výstave môžu nájsť nielen učebnice a výukové materály, ale aj monografické diela, referenčné príručky a vzácne encyklopédie, ktoré vyšli len v niekoľkých výtlačkoch.

KDE? Výstava sa uskutoční v hlavnej budove UCM v Trnave, Nám. J. Herdu 2, Trnava (zasadačka rektora na prízemí)
KEDY? V stredu 16.10. 2013 od 12.00 do 16.00 hod. a vo štvrtok 17.10. 2013 od 09.00 do 15.30 hod.

Srdečne vás všetkých pozývame.

Jana Žemličková

 

Zdroj: Univerzita sv. Cyrila a Metoda a kníhkupectvo Malé Centrum

Ďalšie články

Aktuálne