8.6 C
Bratislava
nedeľa, 21. apríla 2024

Automobilky ukážu v Avione vyše 50 noviniek

Najčítanejšie

Najnovšie modely automobilov, simulátor bezpečnej jazdy či súťaž o auto na víkend si môžu fanúšikovia koní pod kapotou užiť na Autosalóne v bratislavskom AVIONE.

Najväčšie nákupné centrum na Slovensku totiž až do nedele 11. novembra 2018 otvára brány 15. ročníka obľúbeného podujatia pre motoristov.

Návštevníci si môžu v AVIONE prezrieť vyše 50 noviniek top automobiliek. Medzi novinkami nebudú chýbať najnovšie modely ako Opel Crosssland, Peugeot 508, BMW X5 či Mercedes GLE.

„Z autosalónu v AVIONE sa stáva obľúbená jesenná akcia pre celú rodinu, nielen nadšencov automobilov. Aj preto sme tento rok zaradili do programu aj viac aktivít pre deti, ktoré si môžu užiť počas soboty a nedele,“ prezradila Katarína Michaliaková, marketingová manažérka AVIONU v Bratislave.

Zaujímavosťou je simulátor bezpečnej jazdy s reálnym volantom a obrazovkou, kde si môžu vodiči a vodičky vyskúšať, ako sa jazdí pod vplyvom alkoholu či omamných látok.

V nedeľu 11. novembra 2018 okolo 16.00 hod. program vyvrcholí vyžrebovaním výhercu o prenájom automobilu značky Opel na víkend s plnou nádržou podľa vlastného výberu.

zdroj: Avion

(ts)

Reťazce.sk
Reťazce.sk
Reťazce.sk písali predovšetkým o maloobchode v Bratislave, sústredili sa na centrum Bratislavy a väčšinou na gastroscénu. Zaujímali sa predovšetkým o inovatívne nezávislé projekty. Projekt v rôznych podobách fungoval od roku 2009. Autorom a zodpovednou osobou za obsah bol Radoslav Augustín. V histórii na projekte spolupracovali i Lukáš Kočišek a Ivan Krasko. Redakcia Mediahub.sk od novembra 2018 na obsahu projektu pokračuje. Doménu Reťazce.sk sme získali od spoločnosti VisuArt, s.r.o. a stala sa súčasťou nášho projektu. Portál Reťazce.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne