7.6 C
Bratislava
štvrtok, 18. apríla 2024

Ekonomická riaditeľka Radka Doehring odchádza z RTVS

Najčítanejšie

Vo verejnoprávnej inštitúcii pracovala takmer 10 rokov ako finančná riaditeľka zodpovedná za financie, správu majetku a koncesionárske poplatky.

Od 1. mája 2022 sa stane členkou výkonnej rady v medzinárodnej spoločnosti so sídlom vo Viedni. Od tohto dátumu bude jej pozíciu v RTVS zastávať skúsený finančný manažér Marián Guľa, pracujúci v RTVS 8 rokov.

Radka Doehring bude do konca augusta 2022 externým konzultantom generálneho riaditeľa RTVS v oblasti ekonomiky.

„S Radkou Doehring sme sa dohodli na ukončení spolupráce k 1. máju 2022. Pre RTVS bolo veľkou cťou mať vo svojom manažmente takúto veľkú profesionálku s výnimočnými pracovnými skúsenosťami a schopnosťami a zároveň skvelého človeka. Ľudsky ma mrzí, že Radka Doehring RTVS opúšťa, no zároveň úplne rozumiem a plne rešpektujem, že prijala novú veľkú profesionálnu i životnú výzvu. Za všetku prácu, ktorú pre RTVS za roky pôsobenia vykonala, jej úprimne ďakujem a na novom pôsobisku jej držím palce“, povedal generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

„Veľmi si vážim novú pracovnú príležitosť, ktorú zároveň vnímam aj ako veľkú výzvu. Zo srdca sa ale chcem poďakovať za krásnych, i keď nie vždy jednoduchých, takmer 10 rokov s RTVS. Ďakujem svojim kolegyniam a kolegom, s ktorými sa nám podarilo zrealizovať nespočetné množstvo malých i veľkých projektov a naplniť naše pracovné vízie. Moji spolupracovníci pre mňa boli inšpiráciou i oporou,“ povedala Radka Doehring.

(ts)

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne