15.9 C
Bratislava
pondelok, 20. mája 2024

Tip na víkend: Navštívte Svätojurský Oktoberfest

Najčítanejšie

Medzi tipy na víkend sa tento raz na stránke Bratislavského samosprávneho kraja objavilo podujatie neďaleko Bratislavy. Na Prostrednej ulici vo Svätom jure sa uskutoční Oktoberfest, ktorý prinesie od piatku do nedele 20-22. októbra nielen oslavu remeselného piva, dobré pouličné jedlo, ale pre rodiny sú prichystané aj atrakcie pre deti, skákací hrad a kolotoče.

K dobrému pivu od remeselných pivovarov Pálfy Brauerei, Spa Brewery, Wywar, Lucky Bastard, Mazák, Ostravar, Felber, Lord, Guiness, Kilkeny si môžete vychutnať tradičné dobroty, cigánsku pečienku, langoše, hot-dogy, cisársky trhanec, podpecníky, hamburger, zemiačky z pahreby, či zemiakové špirály, popcorn, cukrovú vatu, výrobky z medu, alebo lokše a kačicu.

Podujatie spestrí DJ dobrou muzikou každý deň od 17 do 22h.

Pozrite si krátke video z našej návštevy v sobotu 21.10.:

Marián Luha
Marián Luhahttp://www.racianskyvecernik.sk
Som šéfredaktorom portálov Bratislavský Večerník a Račiansky Večerník. Študoval som na masmediálnych fakultách na univerzitách na Slovensku a v Českej republike. V minulosti som pôsobil vo viacerých printových a elektronických médiách. V súčasnosti okrem portálov Bratislavskyvecernik.sk, Racianskyvecernik.sk a Novomestskyvecernik.sk vediem aj portály Mediahub.sk a Retazce.sk, ktoré sa ale začiatkom roka 2023 zlúčili pod jeden brand Bratislavský Večerník.sk. Zároveň vediem i printové noviny Račiansky Večerník a Novomestský Večerník. Žijem v najkrajšej bratislavskej mestskej časti Rača.👍🍀😉 Svoje tipy na články mi môžete zasielať na e-mail: marian@luha.sk, alebo telefonicky, sms na 0950 355 504. Ďakujem. Články o Rači nájdete > TU

Ďalšie články

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Aktuálne