12.5 C
Bratislava
sobota, 18. mája 2024

Skener skopíruje bakalársku prácu do dvoch minút

Najčítanejšie

Drahomír Piok  Drahomír Piok  14.2.2013

Spoločnosť Fujitsu už roky produkuje rôzne skenerové zariadenia. Najnovší prírastok ScanSnap iX500 bude okrem spolupráce s počítačmi orientovaný aj pre mobilné telefóny. Fujitsu pripravila dvojicu aplikácií pre operačné systémy iOS a Android. To však v oblasti tlačiarní či skenerov nie je žiadna novinka.

Fujitsu ScanSnap iX500

Zariadenie môže potenciálnych kupcov osloviť najmä možnosťou rýchleho skenovania. Za minútu dokáže spracovať do PDF pri 300dpi až 25 strán, a to obojstranne. Bezdrôtové pripojenie je realizované cez Wi-Fi. V systéme skenera môžete prednastaviť zálohovanie strán aj na cloud ako Dropbox, Google Drive či Evernote. ScanSnap disponuje aj USB portom pre ukladanie strán priamo na pamäťové médium. Do predaja sa zatiaľ dostáva v Spojených štátoch amerických v prepočte za 400 eur.

Fujitsu ScanSnap iX500

Foto: Fujitsu

Článok bol publikovaný v technologickom magazíne TECHBOX.sk

MediaHub.sk
MediaHub.sk
Mediahub.sk je mediálny portál, ktorý pôvodne vznikol v roku 2013 ako Masmediálne.info. Zaoberá sa masmediálnou a marketingovou komunikáciou. Jeho súčasťou do roku 2023 bol portál s televíznymi reklamami Spoty.mediahub.sk, ktorý vznikol v roku 2017. Portál Mediahub.sk sa začiatkom roku 2023 zlúčil s portálom BratislavskýVečerník.sk.

Ďalšie články

Aktuálne